Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Atrašanās vieta

Dārzciems

Attēli
Par apkaimi
 • Kā nokļūt

  Lai viegli un ātri nokļūtu centrā vai citos pilsētas rajonos, atliek vien izvēlēties kādu no 7 autobusu vai 4 tuvumā esošajiem trolejbusu maršrutiem. Lai nokļūtu mājās vai dotos savās ikdienas gaitās varat izmantot 3., 6., 49. vai 52. autobusu un 11., 13., 16. un 22. trolejbusu (pietura "Viršu iela"). Ar auto pilsētas centrā iespējams nokļūt 10-15 minūšu laikā.

 • Atpūta un sports

  Mazās un klusās apkārtnes sānielas ir kā radītas, lai bērni tur varētu mācīties braukt ar velosipēdu, lai dotos veselīgās pastaigās vai izveidotu savu iemīļoto skriešanas maršrutu. Turpat kaimiņos Purvciemā esošie sporta klubi piedāvā daudzveidīgas iespējas - skvošs, teniss, baseins un spa centrs ne vairāk kā 15 minūšu brauciena attālumā.

 • Skolas un bērnudārzi

  Ja ne šeit, tad kur? Tuvumā ir pieejami vairāki bērnu dārzi, pamatskolas un vidusskolas gan ar latviešu, gan krievu, gan mazākumtautību mācību valodu. Nākamo hokejistu vecākus iepriecinās fakts, ka pavisam netālu atrodas Sergeja Žoltoka vidusskola. Skola ar specializētu sporta novirzienu.

 • Iepirkšanās

  Ikdienas iepirkumiem ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko no populārajiem lielveikaliem vai doties pēc svaigiem produktiem uz Purvciema tirgu. Pēc īpašiem pirkumiem varēsiet doties uz netālo tirdzniecības centru “Domina”, kurš atrodas aptuveni piecu minūšu brauciena attālumā.

 • Kur paēst

  Pārsimts metru attālumā no mājām savām vēlmēm atbilstošāko vietu, kur apēst kādu burgeri vai tradicionālos armēņu ēdienus atradīs ikviens, tāpat nebūs vīlušies arī tie, kuriem garšo labi pagatavots kapučīno, jo daudzu pilsētnieku iecienītā “Double Cafe” kafejnīca atrodas netālu. Vēl vairāk iespēju, kur ieturēt maltīti vai iedzert kafiju piedāvā daudzās tirdzniecības centra “Domina” kafejnīcas un restorāni. Bet, ja brīvdienās gribas skaļāku izklaidi centra klubos un bāros, ar taksometru pilsētas.

Pieturpunkti
1
kafejnīca piecu minūšu attālumā
1
kluss privātmāju rajons
5
mācību iestādes “tepat aiz stūra”
5
mierīgas sānielas mazajiem velosipēdistiem
20
Veikali