Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 02, 3 -istabu dzīvoklis, 63,0 m²

ĢIMENEI, KAS SAPŅO PAR MĀJU AR DĀRZU

Liela terase, plašas guļamistabas, ērts plānojums un atsevišķa garderobes telpa ir šī dzīvokļa lielākās vērtības. Īstais dzīvoklis tiem, kuri ir prasīgi pret detaļām un smalkām niansēm, kā arī labi zina savas vēlmes un vajadzības un ir gatavi tās ar prieku īstenot savās jaunajās mājās.

Par mājām

Pirmā stāva 3 istabu dzīvokļa logi vērsti uz austrumiem, nodrošinot dzīvoklī pietiekami daudz saules gaismas līdz pat pusdienlaikam. Dzīvokļa novietojums mājā un projektā zināmā mērā ļaus justies neatkarīgiem un norobežotiem no pārējiem kaimiņiem un rosības pagalmā.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Pirmais iespaids par dzīvokli veidojas no priekšnama. Tas ir dzīvokļa un tā iemītnieku vizītkarte. Ienākot pa dzīvokļa durvīm, jūs novērtēsiet plašuma un viegluma sajūtu, ko radīs gaisma no dzīvojamās istabas. Salīdzinoši nelielajā priekšnamā ir gan vieta lielam iebūvētajam skapim, gan mazākiem plauktiņiem vai kumodei, kur novietot daudzās sadzīves lietas.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamās istabas atpūtas zonu no virtuves zonas telpiski veiksmīgi nodala aile starp lielo logu ar izeju uz terasi un mazo virtuves daļas logu. Šī vieta ir kā radīta, lai tur novietotu nelielu galdu vai ierīkotu augstāku leti, kuru var izmantot arī kā plauktu un darba virsmu. Arhitekti ir padomājuši, lai šajā dzīvoklī būtu iespējams ierīkot funkcionālu un modernu virtuvi, kurā pietiek vietas gan virtuvē nepieciešamās tehnikas novietošanai, gan ērtai darba virsmai. Savukārt atpūtas brīžos jūs priecēs privātmājas cienīgs skats uz jūsu plašo terasi.

Guļamistabas

Viss, kas vajadzīgs šī dzīvokļa vecāku guļamistabai, ir liela gulta, jo gan apģērbu, gan sadzīves lietas varēsiet novietot atsevišķajā četrus kvadrātmetrus lielajā garderobes telpā. Beidzot jums būs iespēja pārskatāmi un akurāti izvietot apģērbu, kurpes, somas un greznumlietiņas. Arī bērnistaba ir pietiekami liela, lai tur varētu novietot divas bērnu gultas un rakstāmgaldu. Skapim paredzēta niša istabas gala sienā. Rīta saule, kas iespīdēs pa šīs istabas logiem, ļaus tās iemītniekiem vieglāk pamosties un sagatavoties dienai.

Vannas istaba

Jūs būsiet pārsteigti, cik ērta un praktiska ir šī telpa, jo nelielajā vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs stūris un siena. Vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Šajā vannas istabā ierīkota vieta dušai, taču dušas vietā bez problēmām iespējams ievietot arī vannu. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Dzīvoklī ir vēl viena tualetes telpa, ko visvairāk novērtēs tie, kuriem ģimenē aug skolas vecuma bērni vai pusaudži. Rīts, bez strīdiem un kavēšanās, ir lielisks sākums katrai dienai.

Terase un dārziņš

Bruģētā terase kopā norobežoto dārza teritoriju ir vēl viens šī dzīvokļa ieguvums. Te jums būs iespēja pārbaudīt savas spējas puķkopībā un skaista dārza veidošanā. Saulainajos vasaras rītos brokastis kopā ar ģimeni varēsiet baudīt svaigā gaisā uz savas terases. Bērni tur droši varēs spēlēties arī pa dienu, jo teritorija būs nožogota un norobežota ar apstādījumiem. Gandrīz visi dzīvokļa logi vērsti tieši uz jūsu dārziņa teritoriju, tāpēc jums būs vienreizēja iespēja pašiem veidot un mainīt ainavu aiz loga atbilstoši gadalaikam un noskaņojumam.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 02
Platība
63,0 m²
Stāvs
1 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Dārzs

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām