Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 04, 3 -istabu dzīvoklis, 62,8 m²

MĀJAS DRAUDZĪGAI ĢIMENEI

Mājīgums, ērta virtuves zona kulinārijas brīnumu radīšanai, atsevišķa garderobes telpa guļamistabā un plaša terase raksturo šo dzīvokli. Tā būs piemērota mājvieta augošai, rosīgai ģimenei, kura labprāt pavada laiku kopā un ar prieku izbauda katru dienu.

Par mājām

Pirmā stāva 3 istabu dzīvokļa logi vērsti uz austrumiem, nodrošinot dzīvoklī pietiekami daudz gaismas no rīta līdz pat pusdienlaikam. Saulainās un siltās vasaras dienās jums kopā ar ģimeni būs iespēja sauļoties, atpūsties un pavadīt laiku svaigā gaisā pašiem savā dārzā. Tāpat ikdienā novērtēsiet arī to, ka lielveikals, sabiedriskais transports, skolas un bērnu dārzi atrodas vien nelielas pastaigas attālumā no mājām.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Lielākā šī plašā un gaišā koridora vērtība ir speciāli ierīkotā skapja niša, kur atradīsies vieta gan virsdrēbēm un apaviem, gan saimniecībā nepieciešamajām lietām. Pie sienas starp viesu tualeti un guļamistabu iespējams novietot nelielu kumodi vai plauktiņu atslēgu un citu sīkumu glabāšanai.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuves zonu, noteikti kļūs par šī dzīvokļa centrālo vietu. Istabas logi vērsti uz dzīvokļa terasi. Virtuve ir vizuāli nodalīta no pārējās istabas, jo tai paredzēta vieta nišā. Te pietiks vietas visam, kas nepieciešams, lai ar prieku rosītos virtuvē, gatavojot gardas maltītes ģimenei un draugiem. Te varēsiet novietot arī nelielu ēdamgaldu un krēslus.

Guļamistabas

Vecāku guļamistabas salīdzinoši nelielo platību atsver fakts, ka tai ir atsevišķa garderobes telpa. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz mantu ērti varēsiet novietot šajos trīs rūpīgi izplānotajos kvadrātmetros. Mazākajā guļamistabā iespējams iekārtot mājīgu bērnistabu, vai kabinetu.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs metrs. Te paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieku gaumei un iespējām. Ģimenei, kurā aug ar bērniem, svarīgi būs tas, ka dušas vietā bez problēmām iespējams ievietot arī vannu, bet virsma virs veļas mašīnas vajadzības gadījumā ērti izmantojama arī kā pārtinamais galds. Dzīvoklī ir arī otrs sanitārais mezgls. Šo mazo un delikāto dzīvokļa telpu visvairāk novērtēs tie, kuriem no rītiem patīk rūpīgi un netraucēti sagatavoties dienai.

Terase un dārziņš

Bruģētā terase kopā ar plašo, norobežoto dārza teritoriju būs vēl viens šī dzīvokļa saimnieku ieguvums. Saulainos vasaras rītos brokastis kopā ar ģimeni varēsiet baudīt svaigā gaisā. Bērni tur droši varēs spēlēties arī pa dienu, jo dārza teritorija būs nožogota un norobežota ar apstādījumiem. Nemaz nerunājot par iespējām sarīkot līksmus dārza svētkus ar draugiem, neizejot no mājas.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 04
Platība
62,8 m²
Stāvs
1 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Dārzs

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām