Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 07, 3 -istabu dzīvoklis, 61,3 m²

MĀJAS, KUR PAVADĪT LAIKU KOPĀ AR ĢIMENI UN DRAUGIEM

Dzīvoklis ir kā radīts tiem, kam patīk izbaudīt visas ērtības, ko sniedz dzīvesvieta apkaimē ar attīstītu infrastruktūru. Skatoties pa dzīvokļa logiem, kuri vērsti uz divām debespusēm, būs iespēja vērot gan mierīgu apkaimes ainavu, gan redzēt to, kas notiek pagalmā un netālu esošajā bērnu rotaļu laukumā.

Par mājām

Šajā otrā stāva 3 istabu dzīvoklī paredzēta vieta visam, kas nepieciešams nelielai, draudzīgai ģimenei, kurai patīk pavadīt laiku kopā un uzņemt viesus. Funkcionāla un gaiša dzīvojamā istaba, no kuras var nokļūt uz balkona, ērta virtuves zona un divas atsevišķas guļamistabas. Siltuma un mājīguma sajūtu dzīvoklī radīs pēcpusdienas un vakara saule, jo istabu logi vērsti uz rietumiem. Ikdienā jūs novērtēsiet arī to, cik tuvu pie mājām atrodas veikals, sabiedriskais transports un visa pārējā pilsētas infrastruktūra.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Ienākot gaišajā un plašajā priekšnamā, jūs vispirms pamanīsiet un novērtēsiet ērto nišu skapim virsdrēbju un apavu glabāšanai, tāpat te atradīsies vieta arī nelielai kumodei, kur parocīgi novietot atslēgas un citus ikdienas sīkumus. Pārējais dzīvoklis jums atklāsies pamazām, jo plānojums veidots tā, lai nerastos caurstaigājamas telpas un nelietderīga platība.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuves zonu, noteikti kļūs par šī dzīvokļa centrālo un visu ģimenes locekļu iemīļoto pulcēšanās vietu. Savu iemīļoto stūrīti te varēs atrast ikviens. Dzīvojamās istabas logi vērsti uz divām debespusēm. Arī virtuves zonā atrodas neliels logs, kas šai daļai piešķir papildus gaismu, omulību un vizuālu neatkarību no pārējās telpas. Virtuves zona plānota atbilstoši modernas virtuves prasībām, paredzot pieslēguma vietu gan trauku mazgājamajai mašīnai, gan cepeškrāsnij un citai virtuves tehnikai. Te pietiks vietas arī ēdamgaldam vai virtuves salai, lai, saimniekojot virtuvē, nav jāuzgriež mugura pārējiem.

Guļamistabas

Ieeja abās guļamistabās ierīkota no koridora, kas sniedz iespēju saglabāt to nošķirtību un privātumu kā arī ērti nokļūt vannas istabā, kas izvietota tieši pretī guļamistabām.

Vannas istaba

Katrs kompaktās, bet nebūt ne mazās vannas istabas laukums plānots tā, lai tas būtu funkcionāli izmantojams. Te atrasta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras var ierīkot plašu virsmu vai plauktus neskaitāmo vannas istabas sīkumu glabāšanai, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un modernu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Vannas istabā paredzēta vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu. Jaunā ģimene ar mazu bērnu novērtēs to, ka dušas vietā bez problēmām iespējams ievietot arī vannu un virsma virs veļas mašīnas ērti izmantojama arī kā pārtinamais galds.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas. Tas ir pietiekami liels, lai tur varētu novietot galdiņu ar pāris krēsliem, kādu garšaugu vai puķu kasti vasarā vai lampiņām rotātu eglīti ziemā. Jauki iekārtotais balkons kļūs par neatņemamu dzīvojamās istabas interjera daļu. Baudot pēdējos vakara saules starus, varēsiet gan netraucēti vērot, kas notiek bērnu rotaļu laukumā un plašajā pagalmā, gan izbaudīt skatu uz tuvējo apkārtni.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 07
Platība
61,3 m²
Stāvs
2 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām