Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 08, 3 -istabu dzīvoklis, 66,9 m²

MĀJAS, KUR VISAM PIETIEK VIETAS

Ērts plānojums, plašas guļamistabas, atsevišķa garderobes telpa un divi sanitārie mezgli ir šī dzīvokļa pamanāmākās vērtības. Īstais dzīvoklis tiem, kuri ir prasīgi pret detaļām un smalkām niansēm, labi zina savas vēlmes un vajadzības un ir gatavi ar prieku ķerties pie to realizēšanas savās jaunajās mājās.

Par mājām

Otrā stāva 3 istabu dzīvokļa logi vērsti uz austrumiem, nodrošinot dzīvoklī pietiekami daudz saules gaismas līdz pat pusdienlaikam. Dzīvokļa centrā izvietota ērta un daudzveidīgi iekārtojama dzīvojamā istaba, no kuras var nokļūt guļamistabās un uz balkona. Ikdienā jūs novērtēsiet arī to, cik ērti sasniedzams no jūsu mājām ir lielveikali, sabiedriskais transports, bērnudārzi un skolas, kas sniegs iespēju vairāk laika pavadīt mājās kopā ar ģimeni.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Pirmais iespaids par dzīvokli veidojas no priekšnama. Ienākot pa dzīvokļa durvīm, jūs uzreiz novērtēsiet plašuma un viegluma sajūtu telpā, ko radīs gaisma no dzīvojamās istabas. Salīdzinoši nelielajā priekšnamā ir paredzēt vieta gan pamatīgam iebūvētajam skapim, gan mazākiem plauktiņiem vai kumodei, kur novietot daudzās sadzīves lietas.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Tos, kuriem patīk gatavot ēst, iepriecinās ērtā un funkcionālā virtuves zona. Dzīvojamās istabas atpūtas zonu no virtuves zonas telpiski veiksmīgi nodala aile starp lielo logu ar izeju uz balkona un mazo virtuves daļas logu. Šī vieta paredzēta neliela galda vai letes novietošanai. Virtuves zonā pietiks vietas gan nepieciešamās sadzīves tehnikas novietošanai, gan ērtai darba virsmai.

Guļamistabas

Vecāku guļamistabas īpašais ieguvums ir atsevišķā, ietilpīgā garderobes telpa, kurā jums būs iespēja pārskatāmi un akurāti izvietot apģērbu, kurpes, somas un citas ikdienā nepieciešamās lietas. Tāpēc viss, kas nepieciešams šīs istabas iekārtošanai, ir liela un ērta gulta. Bērnistaba ir pietiekami liela, lai tajā varētu novietot divas bērnu gultas un rakstāmgaldu. Skapim paredzēta niša istabas gala sienā. Rīta saule, kas iespīdēs pa šīs istabas logiem, ļaus tās iemītniekiem vieglāk pamosties un sagatavoties dienai.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs stūris un siena, tāpēc jūs būsiet pārsteigti, cik ērta un praktiska ir šī nozīmīgā telpa. Vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai. Ģimenei ar bērniem svarīgi būs tas, ka dušas vietā bez problēmām iespējams ievietot arī vannu. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Dzīvoklī ir otrs sanitārais mezgls. Šīs mazās un delikātās telpas nozīmi visvairāk novērtēs tie, kuriem ģimenē aug skolas vecuma bērni vai pusaudži. Rīts, bez strīdiem un kavēšanās, ir lielisks sākums katrai dienai.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas, tas ir pietiekami liels, tur varētu novietot galdiņu ar pāris krēsliem. Uz austrumiem vērstais, saulainais balkons būs kā radīts, lai izmēģinātu roku balkona puķu vai pat garšaugu audzēšanā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 08
Platība
66,9 m²
Stāvs
2 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām