Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 11, 2 -istabu dzīvoklis, 47,0 m²

MODERNA MĀJVIETA ENERĢISKIEM CILVĒKIEM

Siltais un saulainais dzīvoklis ar logiem, kas vērsti uz rietumiem, pārdomātajām skapju vietām un racionālo telpu plānojumu būs pareizā izvēle tiem, kuri ir sabiedriski, mīl uzņemt viesus un vienmēr ar prieku atgriežas mājās. Ikdienā jūs novērtēsiet arī to, cik tuvu pie mājām atrodas veikals, sabiedriskais transports un pārējā pilsētas infrastruktūra.

Par mājām

2 istabu dzīvoklis otrajā stāvā būs piemērots tiem, kuri dienas lielāko daļu pavada ārpus mājas un nemēdz krāt lietas un mantas. Istabu logi vērsti uz rietumiem, tāpēc arī vakarā, kad pārradīsieties mājās, dzīvoklī joprojām būs gaiša un mājīga noskaņa, ko radīs rietošās saules stari.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Lielākā šī saulainā koridora vērtība ir speciāli ierīkotā skapja niša. Rūpīgi izplānojot katru plauktu un atvilktni, varēsiet tur glabāt gan virsdrēbes un apavus, gan lielāko daļu saimniecībā nepieciešamo lietu, kurām neatradīsies vieta citur.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Ar virtuvi apvienotā dzīvojamā istaba ir kā radīta, lai uzņemtu viesus, pārsteigtu ģimeni un draugus ar īpašām vakariņām, vai vienkārši atpūstos. Virtuves daļā iespējams novietot nelielu galdu, kuru, ja nepieciešams, varēsiet izmantot arī kā darba vietu. Jūs vienmēr būsiet notikumu centrā, jo pa dzīvokļa logiem būs iespēja redzēt, kas notiek pagalmā, kā arī laikus pamanīt viesu un mājinieku ierašanos.

Guļamistaba

Guļamistabā jums atliks novietot tikai gultu, nelielu naktsskapīti un kādu iemīļotu fotogrāfiju vai gleznu. Pārējo, rūpīgi izplānojot katru atvilktni un nodalījumu, varēsiet ievietot skapī, kam paredzēta niša pie durvīm.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs stūris un siena, tāpēc jūs būsiet pārsteigti, cik ērta un praktiska ir šī nozīmīgā telpa. Vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieku gaumei un iespējām. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt izvēles flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas, pietiekami liels, lai tur novietotu galdiņu ar pāris krēsliem vai pat sauļošanās krēslu. Uz rietumiem vērstais balkons būs laba iespēja izmēģināt roku krāšņu balkona puķu audzēšanā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 11
Platība
47,0 m²
Stāvs
2 no 4
Istabas
2
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām