Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 21, 2 -istabu dzīvoklis, 46,6 m²

MĀJAS JAUNAS DZĪVES SĀKUMAM

Atvērtā plānojuma dzīvoklis ar nelielo atsevišķo guļamistabu veidots, domājot par tiem, kuri novērtē neatkarību, ikdienā ir aktīvi un aizņemti darbā vai mācībās, tāpēc mājās svarīgāk par plašām lielām telpām ir to funkcionalitāte un ērts plānojums. Ikviens novērtēs arī to, cik ērti no mājām ir nokļūt centrā, cik tuvu atrodas lielveikali, sabiedriskais transports un cita pilsētas infrastruktūra.

Par mājām

2 istabu dzīvoklis ceturtajā stāvā būs piemērots tiem, kuri dienas lielāko daļu pavada ārpus mājas, daudz laika pavada dažādās aktivitātēs kopā ar draugiem. Rīta saule, kas iespīd pa plašo dzīvojamās istabas logu, brokastu laikā ātri vien dos enerģiju un labu noskaņojumu visai dienai. Savukārt lēnajos brīvdienu rītos brokastis varēsiet baudīt svaigā gaisā uz balkona. Ar dzīvojamo istabu apvienotā virtuve veido pietiekami plašu telpu saviesīgiem pasākumiem, bet nelielā guļamistaba ar ieeju no koridora dod iespēju norobežoties un saglabāt šīs telpas privātumu, ja nepieciešams.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Niša koridorā paredzēta iebūvētā skapja ierīkošanai. Rūpīgi izplānojot katru plauktu un atvilktni, varēsiet tur glabāt gan virsdrēbes un apavus, gan lielāko daļu saimniecībā nepieciešamo lietu, kurām neatradīsies vieta citur. Pie sienas starp vannas istabu un guļamistabu iespējams novietot nelielu kumodi vai plauktiņu, kas atsvaidzinās interjeru un būs praktiski izmantojams atslēgu un citu sīkumu glabāšanai.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamā istaba plānota ar domu, ka šai telpai būs jāpilda daudzas funkcijas. Nišā izvietotā virtuves daļa ļauj telpu ērti sadalīt vairākās neatkarīgās zonās un noslēpt no svešām acīm to, ko negribas izrādīt. Te pietiks vietas gan modernai virtuves iekārtai, gan nelielam galdiņam, kuru vajadzības gadījumā var izmantot arī kā darba vietu. Pārdomāti iekārtojot šo istabu, atradīsies pietiekami daudz vietas, kur uzņemt un izklaidēt viesus.

Guļamistaba

Ieeja guļamistabā ierīkota no koridora, kas sniedz iespēju saglabāt tās privātumu kā arī ērti nokļūt vannas istabā un virtuvē, netraucējot tos, kas atrodas dzīvojamajā istabā. Arī guļamistabā paredzēta vieta ietilpīga iebūvētā skapja ierīkošanai.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs stūris un siena, tāpēc jūs būsiet pārsteigti, cik ērta un praktiska ir šī nozīmīgā telpa. Vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieku gaumei un iespējām.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas, tas ir pietiekami liels, tur varētu novietot galdiņu ar pāris krēsliem vai pat sauļošanās krēslu. Uz saulainā balkona panākumus balkona puķkopībā varēs gūt pat dārzkopībā nepieredzējuši un aizņemti mājas saimnieki.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 21
Platība
46,6 m²
Stāvs
4 no 4
Istabas
2
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām