Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 26, 2 -istabu dzīvoklis, 42,6 m²

MĀJAS, KUR IZBAUDĪT DZĪVI

Atvērtā plānojuma dzīvoklis ar nelielo atsevišķo guļamistabu veidots, domājot par tiem, kuri novērtē neatkarību, mīl uzņemt viesus un vienmēr ar prieku atgriežas mājās. Uz austrumiem vērstais dzīvoklis ar skatu uz plašo terasi būs vieta, kur gribēsies uzkavēties ilgāk un draugi labprāt nāks ciemos, lai atpūstos jūsu omulīgajā dārzā.

Par mājām

2 istabu dzīvoklis pirmajā stāvā būs piemērots tiem, kuri dienas lielāko daļu pavada darbā. Rīta saule, kas iespīd pa plašo dzīvojamās istabas logu, brokastu laikā ātri vien dos enerģiju un labu noskaņojumu visai dienai. Savukārt lēnajos brīvdienu rītos kafiju varēsiet baudīt svaigā gaisā uz savas terases, bet varbūt izlemsiet doties veselīgā skrējienā pa tuvējo apkārtni.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Lielākā šī plašā un gaišā koridora vērtība ir speciāli ierīkotā skapja niša. Rūpīgi izplānojot katru plauktu un atvilktni, varēsiet tur glabāt gan virsdrēbes un apavus, gan lielāko daļu saimniecībā nepieciešamo lietu, kurām neatradīsies vieta citur. Pie sienas starp vannas istabu un guļamistabu iespējams novietot nelielu kumodi vai plauktiņu, kas atsvaidzinās interjeru un būs praktiski izmantojams atslēgu un citu sīkumu glabāšanai.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamās istaba, kas apvienota ar virtuves nišu, ir kā radīta omulīgiem vakariem vienatnē vai kopā ar ģimeni un draugiem. Plānojot dzīvokli, ir padomāts par to, lai šeit būtu iespējams ierīkot jūsu vajadzībām un gaumei atbilstošu virtuvi, novietot nelielu ēdamgaldu un nodalīt ērtu atpūtas zonu ar mīkstajām mēbelēm un TV. Skatoties pa dzīvojamās istabas logu, jūs priecēs skats uz jauko terasi.

Guļamistaba

Ieeja guļamistabā ierīkota no koridora, kas sniedz iespēju saglabāt tās privātumu, kā arī ērti nokļūt vannas istabā un virtuvē, netraucējot tos, kas atrodas dzīvojamajā istabā.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs stūris un siena, tāpēc jūs būsiet pārsteigti, cik ērta un praktiska ir šī nozīmīgā telpa. Vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan vieta dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieku gaumei un iespējām. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt izvēles flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus.

Terase un dārziņš

Bruģētā terase kopā ar plašo norobežoto dārza teritoriju vasarā kļūs par neatņemamu dzīvojamās istabas daļu. Jums būs vienreizēja iespēja pārsteigt un iepriecināt draugus, sarīkojot pikniku, kad vien rodas tāds noskaņojums, pat neizejot no mājas.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 26
Platība
42,6 m²
Stāvs
1 no 4
Istabas
2
Priekšrocības
Dārzs

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām