Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 27, 3 -istabu dzīvoklis, 63,0 m²

DZĪVOKLIS AR DĀRZU

Liela terase, plašas guļamistabas, ērts plānojums un atsevišķa garderobes telpa ir šī dzīvokļa lielākā vērtība. Īstais dzīvoklis tiem, kuri ir prasīgi pret detaļām un smalkām niansēm, kā arī labi zina savas vēlmes un vajadzības.

Par mājām

Pirmā stāva 3 istabu dzīvokļa logi vērsti uz austrumiem un dienvidiem, nodrošinot dzīvoklī pietiekami daudz saules gaismas līdz pat pusdienlaikam, bet plašajā dārza teritorijā kāds saulains stūrītis atradīsies visas dienas garumā. Dzīvokļa novietojums mājā un projektā ļaus justies neatkarīgiem un norobežotam no pārējiem kaimiņiem un rosības pagalmā.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Pirmais iespaids par dzīvokli veidojas no priekšnama. Tas ir kā dzīvokļa un tā iemītnieku vizītkarte. Ienākot pa dzīvokļa durvīm, jūs novērtēsiet plašuma un viegluma sajūtu, ko radīs gaisma no dzīvojamās istabas. Salīdzinoši nelielajā priekšnamā ir gan vieta pamatīgam iebūvētajam skapim, gan mazākiem plauktiņiem vai kumodei, kur noslēpt daudzās sadzīves lietas.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamās istabas atpūtas zonu no virtuves zonas telpiski nodala aile starp lielo logu ar izeju uz terasi un mazo virtuves daļas logu. Arhitekti ir padomājuši, lai šajā dzīvoklī būtu iespējams ierīkot funkcionālu un modernu virtuvi, kurā pietiek vietas gan virtuvē nepieciešamās tehnikas novietošanai, gan ērtai darba virsmai. Savukārt atpūtas brīžos jūs priecēs privātmājas cienīgs skats uz jūsu plašo terasi.

Guļamistabas

Viss, kas vajadzīgs šī dzīvokļa vecāku guļamistabai, ir ērta gulta, jo gan apģērbu, gan sadzīves lietas varēsiet novietot atsevišķajā četrus kvadrātmetrus lielajā garderobes telpā. Arī bērnistaba ir pietiekami liela, lai tur varētu novietot divas bērnu gultas un rakstāmgaldu. Skapim paredzēta niša istabas gala sienā. Rīta saule, kas iespīdēs pa šīs istabas logu, ļaus tās iemītniekiem vieglāk pamosties un sagatavoties jaunai dienai.

Vannas istaba

Vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs tās metrs, tāpēc tā ir ērta un praktiska. Te paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Vannas istabā ierīkota vieta dušai. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Dzīvoklim ir arī atsevišķa tualetes telpa. Šo mazo un delikāto dzīvokļa telpu visvairāk novērtēs tie, kuriem ģimenē aug skolas vecuma bērni vai pusaudži. Rīts, bez strīdiem un kavēšanās, ir lielisks sākums katrai dienai.

Terase un dārziņš

Bruģētā terase kopā ar plašo, norobežoto dārza teritoriju būs iecienīta uzturēšanās vieta šī dzīvokļa saimniekiem un viesiem. Te jums būs iespēja pārbaudīt savas spējas puķkopībā un skaista dārza veidošanā. Saulainajos vasaras rītos brokastis kopā ar ģimeni varēsiet baudīt ārā uz terases. Bērni tur droši varēs spēlēties arī pa dienu, jo teritorija būs nožogota un norobežota ar apstādījumiem. Visi dzīvokļa logi vērsti tieši uz jūsu dārziņa teritoriju, tāpēc jums būs vienreizēja iespēja pašiem veidot un mainīt ainavu aiz loga atbilstoši gadalaikam un noskaņojumam.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 27
Platība
63,0 m²
Stāvs
1 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Dārzs

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām