Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 32, 3 -istabu dzīvoklis, 66,9 m²

MĀJAS, KUR VISAM PIETIEK VIETAS

Ērts plānojums, omulīga dzīvojamā istaba, atsevišķa garderobes telpa un divi sanitārie mezgli ir šī dzīvokļa pamanāmākās vērtības. Īstais dzīvoklis tiem, kuri ir prasīgi pret detaļām un smalkām niansēm, labi zina savas vēlmes un vajadzības un ir gatavi ar prieku ķerties pie to realizēšanas savās jaunajās mājās. Turklāt dzīvokļa novietojums mājā un projektā ļaus justies neatkarīgiem un norobežotiem no rosības pārējā mājā.

Par mājām

Otrā stāva 3 istabu dzīvokļa logi vērsti uz austrumiem un dienvidiem, nodrošinot dzīvoklī pietiekami daudz saules gaismas no rīta līdz pat pēcpusdienai. Dzīvokļa centrā izvietota ērta un daudzveidīgi iekārtojama dzīvojamā istaba, no kuras var nokļūt guļamistabās un uz balkona. Ikdienā jūs novērtēsiet arī to, cik tuvu jūsu mājām atrodas veikals, sabiedriskais transports, bērnudārzi un skolas, kas sniegs iespēju vairāk laika pavadīt mājās kopā ar ģimeni.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Pirmais iespaids par dzīvokli veidojas no priekšnama. Ienākot pa dzīvokļa durvīm, jūs uzreiz novērtēsiet plašuma un viegluma sajūtu, ko radīs gaisma no dzīvojamās istabas. Salīdzinoši nelielajā priekšnamā ir paredzēta vieta gan pamatīgam iebūvētajam skapim, gan mazākiem plauktiņiem vai kumodei, kur novietot daudzās sadzīves lietas.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Tos, kuriem patīk gatavot ēst, iepriecinās ērtā un funkcionālā virtuves zona, kurai papildu gaismu un omulību piešķirs tās daļā esošais logs. Dzīvojamās istabas atpūtas zonu no virtuves zonas telpiski nodala aile starp lielo logu ar izeju uz balkona un mazo virtuves daļas logu. Šī vieta paredzēta neliela galda vai letes novietošanai. Virtuves zonā pietiks vietas gan nepieciešamās sadzīves tehnikas novietošanai, gan ērtai darba virsmai.

Guļamistabas

Vecāku guļamistabas īpašais ieguvums ir atsevišķā, ietilpīgā garderobes telpa, kurā jums būs iespēja pārskatāmi un akurāti izvietot apģērbu, kurpes, somas un citas ikdienā nepieciešamās lietas. Viss, kas nepieciešams guļamistabas iekārtošanai, ir liela un ērta gulta. Bērnistaba ir pietiekami liela, lai tur varētu novietot divas bērnu gultas un rakstāmgaldu. Skapim paredzēta niša istabas gala sienā. Rīta saule, kas iespīdēs pa šīs istabas logu, ļaus tās iemītniekiem vieglāk pamosties un sagatavoties dienai.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs stūris un siena, tāpēc jūs būsiet pārsteigti, cik ērta un praktiska ir šī telpa. Vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Dzīvoklī ir arī otrs sanitārais mezgls. Šo mazo un delikāto telpu visvairāk novērtēs tie, kuriem no rītiem patīk rūpīgi un netraucēti sagatavoties dienai, neliekot pārējiem uz sevi gaidīt.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas. Tas ir pietiekami liels, lai tur varētu novietot galdiņu ar pāris krēsliem vai pat sauļošanās krēslu. Uz austrumiem vērstais, saulainais balkons būs kā radīts, lai izmēģinātu roku balkona puķu vai pat veselīgu garšaugu audzēšanā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 32
Platība
66,9 m²
Stāvs
2 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām