Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2
Pārdots

Lapsu 12 - 42, 3 -istabu dzīvoklis, 66,9 m²

MĀJAS SPORTISKIEM PILSĒTNIEKIEM

Mājīgums, saulains balkons un atsevišķa garderobes telpa guļamistabā raksturo šo dzīvokli. Tā būs piemērota mājvieta augošai, rosīgai ģimenei, kuras ikdienā nozīmīgu vietu ieņem aktīva atpūta, izbraucieni ar velosipēdu un svaigā gaisā pavadītais laiks. Ikdienā jūs novērtēsiet arī to, cik tuvu jūsu mājām atrodas veikals, sabiedriskais transports, bērnudārzi un skolas, kas sniegs iespēju vairāk laika pavadīt mājās kopā ģimeni.

Par mājām

Ceturtā stāva 3 istabu dzīvokļa logi vērsti uz austrumiem, nodrošinot dzīvoklī daudz gaismas no rīta līdz pat pusdienlaikam. Šī dzīvokļa saimniekus noteikti iepriecinās pārdomātās mantu glabāšanas iespējas dzīvoklī un atsevišķā tualetes telpa priekšnamā. Ikdienā novērtēsiet arī to, cik tuvu jūsu mājām atrodas veikals, sabiedriskais transports, bērnudārzi un skolas, kas sniegs iespēju vairāk laika pavadīt mājās kopā ģimeni.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Lielākā šī racionāli plānotā koridora vērtība ir speciāli ierīkotā skapja niša, kur atradīsies vieta gan virsdrēbēm un apaviem, gan saimniecībā nepieciešamajām lietām. Pie sienas starp viesu tualeti un guļamistabu iespējams novietot nelielu kumodi vai plauktiņu atslēgu un citu sīkumu glabāšanai.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Mājīgā dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuves zonu, noteikti kļūs par šī dzīvokļa centrālo vietu. Virtuves zonā, kurai paredzēta vieta nišā pretī logam, pietiks vietas visam, kas nepieciešams, lai ar prieku rosītos virtuvē. Te ērti varēs novietot arī ēdamgaldu un krēslus, lai kopīgas ģimenes maltītes ar smiekliem un sarunām kļūtu par neatņemamu ikdienas un svētku daļu. Atpūtas brīžos jūs priecēs rāmais skats katrā gadalaikā citādo Dārzciema ainavu aiz loga.

Guļamistabas

Vecāku guļamistabas salīdzinoši nelielo platību atsver fakts, ka tai ir atsevišķa garderobes telpa. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz mantu ērti varēsiet novietot šajos trīs rūpīgi izplānotajos kvadrātmetros. Otrajā guļamistabā iespējams iekārtot bērnistabu, vai kabinetu.

Vannas istaba

Vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs metrs. Te paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Ģimenei, kurā aug bērni, svarīgi būs tas, ka dušas vietā bez problēmām iespējams ievietot arī vannu. Dzīvoklī ir arī otrs sanitārais mezgls. Šo mazo un delikāto telpu visvairāk novērtēs tie, kuriem no rītiem patīk rūpīgi un netraucēti sagatavoties dienai, neliekot pārējiem uz sevi gaidīt.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas. Tas ir pietiekami liels, lai tur varētu novietot galdiņu ar pāris krēsliem. Uz austrumiem vērstais, saulainais balkons būs kā radīts, lai izmēģinātu roku balkona puķu un garšaugu audzēšanā vai nesteidzīgi vērotu pilsētas ainavu tālumā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Lapsu 12 - 42
Platība
66,9 m²
Stāvs
4 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Tehniskais apraksts un informācija par vizualizācijām