Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Plānošanā

Dumbrāja iela 29

Pilsēta lielpilsētā

Mierpilna un zaļa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas dinamikas Imanta ir zaļš, kluss un mierpilns rajons, kura senākā vēsture ir saistīta ar muižu dzīvi un attīstību. Apkaime ir izveidojusies kādreizējās Anniņmuižas, Lielās un Mazās Dammes muižas, kā arī Zolitūdes muižas teritorijā, par ko liecina ielu nosaukumos ietvertie muižu vārdi. Vietējie iedzīvotāji novērtē kluso un zaļo pilsētvidi, taču tajā pat laikā, izbauda plašās atpūtas iespējas, dabas tuvumu un ērto transporta infrastruktūru.

Par dzīvesvietu

Projektā Dumbrāja ielā 29 ir paredzētas divas daudzstāvu ēkas, sniedzot iespēju tās jaunajiem iedzīvotājiem baudīt kvalitatīvu dzīvesveidu. Piemājas teritorija tiks īpaši labiekārtota ar atpūtas zonām, bērnu rotaļlaukumiem un tiks plaši apzaļumota. Mājas iedzīvotāju būs paredzētas autostāvietas, telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai. Dzīvokļos paredzēti augstie logi, iestikloti balkoni un citas priekšrocības, radot gaišas un plašas telpas.

Dzīvesvietas fakti

Dzīvokļu skaits
134

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē