Apraksts

Dzīvokļi Rīgā

Šobrīd tirgū netrūkst uzņēmumu, kas pārdod jaunuzceltus dzīvokļus Rīgā – sākot ar lētiem vienistabas vai divistabu dzīvokļiem jaunajiem profesionāļiem līdz ekskluzīviem dzīvokļu īpašumiem

Bonava pārdod dzīvokļus dažādās Rīgas apkaimēs

Mūsu plašajā dzīvokļu piedāvājumā Rīga sev piemērotāko mājokli atradīs gan tie, kas dod priekšroku centra burzmai, gan tie, kas savu dzīvi saista ar citām Rīgas apkaimēm vai pat dod priekšroku Pierīgas sniegtajam klusumam. Mēs regulāri īstenojam projektus visdažādākajās Rīgas apkaimēs, bet, neatkarīgi no to atrašanās vietas, vienmēr varat sagaidīt to, ka jūsu mājokļa apkārtnē būsim parūpējušies par sakārtotu infrastruktūru un patīkamu apkārtējo vidi ar labiekārtotu zaļo zonu. Šāda pieeja mājokļu būvniecībai nodrošina to, ka līdz ar dzīvokli, jūs iegādājaties arī patīkamu un veselīgu apkārtējo vidi, tāpēc Bonava piedāvātie dzīvokļi Rīgā vienmēr būs laba investīcija.

Izvēlieties dzīvokļa platību atbilstoši savām prasībām

Mēs apzināmies, ka mūsu klientu loks ir ļoti plašs - ar atšķirīgām prasībām attiecībā uz savu dzīvesvietu un tās platību. Tāpēc mūsu projektos atrodami dažāda izmēra mājokļi, lai spētu piedāvāt ko piemērotu ikvienam klientam. Apzinoties, ka viens no pieprasītākajiem īpašuma iegādes veidiem Latvijas nekustamo īpašumu tirgū ir 2 istabu dzīvoklis Rīgā vai Pierīgā, dažādas platības divistabu dzīvokļi atrodami katrā mūsu projektā. Vienlaikus neesam atstājuši novārtā arī tos, kam nepieciešama lielāka dzīvojamā platība, plašā izvēlē piedāvājot arī trīsistabu un četristabu dzīvokļus. Tāpat esam ņēmuši vērā to, ka ērts vienistabas dzīvoklis Rīgā ir izteikta nepieciešamība daudziem galvaspilsētā dzīvojošajiem jaunajiem profesionāļiem, tāpēc piedāvājam iegādei arī mazākas platības dzīvokļus, kas piemēroti vienam līdz diviem iemītniekiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

  1. Kurās apkaimēs atrodami lēti, ekonomiskās klases dzīvokļi Rīgā?

Ņemot vērā to, ka strauja dzīvojamās apbūves attīstība šobrīd redzama lielākajā daļā Rīgas apkaimju, projekta atrašanās vieta ne vienmēr ietekmēs dzīvokļu cenu. Protams, apkaimes popularitāte un atrašanās vieta joprojām var spēlēt noteiktu lomu, bet daudz lielāku iespaidu uz cenu atstās tas, cik labiekārtota ir projekta apkārtējā vide, kā arī būvniecības kvalitāte. Līdz ar to, lēti jeb ekonomiskās klases jaunie dzīvokļi tiek pārdoti dažādās Rīgas apkaimēs.

  1. Kam jāpievērš uzmanība, ja vēlos nopirkt dzīvokli Rīgā?

Iegādājoties jaunu dzīvokli, jāatceras, ka tas ir ne tikai nekustamais īpašums, bet arī dzīvesvieta, tāpēc ieteicams pievērst uzmanību tādiem faktoriem kā autostāvvietas pieejamība, sabiedriskā transporta pieejamība apkārtnē un iespējām saņemt savu mantu glabātuvi, kā arī apkartējas vides sakārtotībai.

  1. Kādas platības dzīvokļi ir vispieprasītākie Rīgā?

Starp pieprasītākajiem jaunajiem dzīvokļiem Rīgā nemainīgi ir divistabu dzīvokļi, kurus parasti izvēlas jaunie profesionāļi un jaunās ģimenes. Tāpat arvien pieprasītāki kļūst vienistabas dzīvokļi, kas apmierina Rīgas jauno profesionāļu vajadzību pēc dzīvojamās platības, kā arī trīsistabu dzīvokļi, kurus izvēlas lielākas ģimenes.