Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Jaunie projekti Rīga pārdod dzīvokli Ķengaragā jaunais projekts Blūmendāles mājas pirkt jaunu dzīvokli Bonava
Plānošanā

Prūšu iela 1E, otrā māja

Pilsētas elpa vēsturiskā daudzveidībā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu

Apraksts

Pilsētas elpa vēsturiskā daudzveidībā

Blūmendāles mājas ir topošais jaunais projekts, ko nekustāmo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija realizē vienā no šobrīd dzīvošanai pieprasītākajām Rīgas apkaimēm – Ķengaragā.

Daugavas zaļais krasts ar skaisto promenādi, parki, veikali, sabiedriskie transporti, bērnudārzi, skolas un dažāda veida aktivitātes jebkurai gaumei – Ķengarags piedāvā lielu daudzveidību ikvienam tā iedzīvotājam. Šo apkaimi par savu mājvietu izvēlas tie, kam svarīga augstu attīstīta infrastruktūra un iespēja visu nepieciešamo atrast rokas stiepiena attālumā, vienlaikus mītot dabas tuvumā un spējot ātri, ērti un ar sev ērtāko transporta veidu nokļūt ārpus galvaspilsētas vai tās centrā.

Par mājvietu

Bonava topošajā projektā Blūmendāles mājas Prūšu ielā 1E, pašā Ķengaraga sirdī, taps četras piecstāvu ēkas ar 58 dzīvokļiem katrā – kopumā pēc projekta pabeigšanas tajā jaunas mājas varēs rast vismaz 232 iedzīvotāji, sākot dzīvi modernā un ilgtspējīgā divu līdz četru istabu dzīvoklī.

Otrās mājas dzīvokļu pārdošanu un būvniecību plānojam uzsākt 2023. gadā. Savukārt pirmās mājas būvniecību uzsākām 2022. gada vasarā, un tā būs gatava 2023. gada vasaras nogalē.

Projekta Blūmendāles mājas dzīvokļu īpašnieki varēs izmantot slēdzamas personīgās noliktavas priekšrocības, kā arī baudīt skaistus mirkļus uz personīgā balkona. Savukārt labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atradīsies ne vien patīkami plašas zaļās zonas, bet arī rotaļlaukumi mazākajiem māju iemītniekiem un vingrošanas stacijas aktīvai atpūtai pieaugušajiem. Projektā paredzētas arī slēgtas velonovietnes un īpaši aprīkota koplietošanas darba telpa tiem, kam tuva divriteņu kultūra.

Projektā īpaši padomāts par ilgtspēju un vides aizsardzību – katram dzīvoklim būs individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, savukārt daļu no autostāvvietām aprīkosim ar elektroauto uzlādes stacijai nepieciešamo infrastruktūru. Tāpat projekta ēku jumtus papildinās arī saules paneļi, kas, ražojot zaļo enerģiju, palīdzēs samazināt iedzīvotāju elektroenerģijas izmaksas.

Sazinieties ar Bonava Latvija pārdošanas speciālistiem, lai uzzinātu vairāk par projekta posmiem un dzīvokļa iegādi.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kas ir Blūmendāles mājas?

Blūmendāles mājas ir nekustamā īpašuma attīstītāja Bonava Latvija topošais jaunais projekts Ķengaragā, Prūšu ielā 1E. Projektā taps četras piecstāvu mājas ar 58 dzīvokļiem katrā no ēkām.

2. Kad plānota projekta Blūmendāles mājas celtniecība?

Pirmās mājas būvniecību esam uzsākuši 2022. gada vasarā, un tā būs gatava 2023. gada vasaras nogalē. Otrās kārtas dzīvokļu pārdošanu un būvniecību plānojam uzsākt 2023. gadā.

3. Kādi dzīvokļi un ērtības būs pieejamas Blūmendāles māju apkaimē?

Blūmendāles mājās ir paredzēti divu līdz četru istabu dzīvokļi dažādās platībās. Dzīvokļu īpašniekiem būs privātas slēdzamas personīgās noliktavas, personīgie balkoni, plašas zaļās zonas, bērnu rotaļu laukumi, slēdzamas velonovietnes un citas ērtības.

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Papildus populārajam 15. trolejbusa maršrutam un ērtajām 7. un 3. tramvaja līnijām, ātru nokļūšanu centrā nodrošina arī vairāki autobusu un vilciena maršruti (ar vilcienu ērti un ātri iespējams nokļūt arī ārpus Rīgas). Ar auto pilsētas centrs ir sasniedzams vien nieka 15 minūtēs. Ērtu nokļūšanu gan citos Daugavas labā krasta mikrorajonos, gan Pārdaugavā nodrošina Dienvidu tilts.

 • Atpūta un sports

  Nesteidzīgā solī 10 minūšu laikā iespējams nokļūt nesen izbūvētajā, labiekārtotajā Ķengaraga promenādē, kur sev saistošu nodarbi atradīs kā bērni, tā vecāki. Atklājiet sev jaunas aizraušanās – putnu vērošanu no skatu torņa Daugavas krastā, riteņbraukšanu vai skrituļslidošanu pa labiekārtoto promenādi. Tāpat tuvumā atrodas vairāki sporta klubi un boulinga halle.

 • Skolas un bērnudārzi

  Ģimenes ar bērniem var būt drošas - jaunās mājvietas tuvumā atradīsies izglītības iestāde jebkuram vecumam. Ķengarags piedāvā iespēju izvēlēties no teju 20 gan latviešu, gan mazākumtautību bērnudārziem un skolām Prūšu ielas tuvākajā apkaimē.

 • Iepirkšanās

  Desmit minūšu gājiena attālumā visu ikdienai nepieciešamo piedāvā veikali "Rimi", "Maxima" un "Beta", savukārt mazāk nekā divdesmit minūtēs būs iespēja nokļūt tirdzniecības centrā "Akropole Rīga", ja rodas vajadzība pēc kāda lielāka pirkuma. Prūšu ielas tuvumā pieejams plašs tirdzniecības vietu klāsts - turpat netālu atradīsiet gan ziedu, gan elektronikas, gan bērnu preču veikalus, kā arī vairākas aptiekas.