Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Visi dzīvokļi pārdoti

Doles mājas

Doles mājas

Jauni dzīvokļi Ķengaragā tiem, kuri meklē ērtības, komfortu un sakoptu apkārtējo vidi

Dzīvot šajā apkaimē nozīmē iespēju nelielas pastaigas attālumā baudīt ūdens tuvumu, svaigu gaisu un skaistus dabas skatus, kad vien vēlaties, bet tajā pašā laikā nezaudēt neko no pilsētas infrastruktūras sniegtajām iespējām. Lieliska sabiedriskā transporta satiksme sniedz iespēju ātri un ērti nokļūt centrā, darbā vai skolā. Dzīvot Doles mājās nozīmē būt pilsētā un vienlaikus baudīt Daugavas rāmo plūdumu, dzīvot dabiskā un sakārtotā vidē, kur dinamiskais un straujais pilsētas ritms sastopas ar mieru klusumu, papildinot un līdzsvarojot vienam otru. Iecienīts pastaigu galamērķis ir turpat blakus esošā Ķengaraga promenāde , kur iespējams piedzīvot krāsām un skaņām bagātus mirkļus, vērojot skaistus saulrietus un klausoties putnu dziesmas.

Par dzīvesvietu

Projektā Doles mājas Bultu ielā 2 tika uzbūvētas divas piecstāvu mājas, kurās kopā ir pieejami 58 kompakti, mūsdienīgi un funkcionāli divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Lai bijušo tirgus laukumu, uz kura tika būvētas mājas, padarītu vizuāli interesantāku un pievilcīgāku, teritorijas labiekārtojuma un apzaļumošanas plāns veidots īpaši rūpīgi un pārdomāti. Teritoriju ap mājām dažādos mākslīgi izveidotais reljefs, apstādījumi un omulīgas atpūtas vietas, kur netraucēti palasīt žurnālu, papļāpāt ar kaimiņiem un draugiem vai vienkārši baudīt skaistu dienu. Abas Doles mājas zemes gabalā novietotas, īpašu uzmanību pievēršot tam, lai visos dzīvokļos būtu pietiekami daudz saules gaismas. Dzīvokļu logi vērsti vai nu uz austrumiem, vai rietumiem. Katram dzīvoklim paredzēts balkons, kas piešķir mājīgu un omulīgu noskaņu gan mājai, gan katram dzīvoklim atsevišķi. Pirmā stāva dzīvokļu balkoni ir iestikloti, dodot iespēju tur iekārtot ērtu un praktisku atpūtas zonu, kas būs izmantojama ne tikai vasarā un labos laikapstākļos.

Dzīvesvietas fakti

Dzīvokļu skaits
58
Dzīvokļu nodošana:
Šobrīd pieejams
Priekšrocības
Balkons, Noliktavas telpas

Kontakti

Ļubova  Avdejeva
Ļubova Avdejeva

+371 22027333

Sazināties
Jeļena  Freimane
Jeļena Freimane

+371 26411732

Sazināties

Lejupielādējiet materiālus

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Dzīvokļi