Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Prūšu 4C - 1, 1 -istabu dzīvoklis, 29,0 m²

MĀJAS JAUNAS DZĪVES SĀKŠANAI

Nelielais atvērtā plānojuma dzīvoklis veidots, domājot par tiem, kuri novērtē funkcionalitāti, komfortu, pārdomātas nianses, tiem kam mājas ir vieta, kur pārnakšņot, atpūsties un sagatavoties nākamajai dienai un tās aizraujošajiem notikumiem.

Par mājām

Kompaktais 1 istabas dzīvoklis pirmajā stāvā ir kā radīts tiem, kuri piepilda dzīvi ar piedzīvojumiem nevis ar mantām un lietām. Nelielā dzīvokļa platība racionāli sadalīta vairākās zonās, tāpēc te ir vieta gan ērtam priekšnamam un vannas istabai, gan no atpūtas zonas vizuāli nodalītai virtuves daļai. Atpūtas zonā ir izveidota niša, kurā iespējams ierīkot ietilpīgu skapi apģērba un citu mantu glabāšanai. Pārdomāti izvēloties mēbeles un mājlietas, te pietiks vietas, kur uzņemt ciemiņus. Plašuma un mājīguma sajūtu dzīvoklī radīs lielais logs, pa kuru caur pagalma kokiem iespīdēs pēcpusdienas un vakara saule.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko skandināviski tīru un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru.

Koridors

Šajā dzīvokli koridors ir ļoti būtiska plānojuma daļa, jo telpiski nodala ieeju dzīvoklī no virtuves zonas un istabas, tādā veidā radot iespēju saglabāt privātuma sajūtu arī nelielajā, atvērta plānojuma dzīvoklī. Priekšnamā izveidota niša, kurā ierīkot skapi apaviem, virsdrēbēm un saimniecības lietām. Te atradīsiet arī pietiekami daudz vietas, kur izvietot savas iemīļotās fotogrāfijas, suvenīrus un piemiņas lietas.

Istaba un virtuve

Ar virtuvi apvienotā istaba, plānota domājot par to, ka šai telpai būs jāpilda neskaitāmas funkcijas. Tāpēc nelielā virtuves zona ir ierīkota telpas stūrī, lai brīvajā vietā tuvāk logam varētu novietot nelielu galdu un krēslus, kas tikpat labi var kalpot arī kā rakstāmgalds un darba vieta. Plānojums patiks tiem, kuri rosīšanos virtuvē apvieno ar televizora skatīšanos, jo vieta televizoram paredzēta tieši blakus virtuves zonai. Atpūtas zonai paredzēta pretējā telpas daļa. Šo zonu iespējams iekārtot atbilstoši dzīvokļa īpašnieka vajadzībām un prasībām. Plašajā nišā var ierīkot vai nu lielu skapi, vai novietot ērtu gultu. Tikpat veiksmīgi te iespējams novietot izlaižamo dīvānu, nolikt kafijas galdiņu un ierīkot mājīgu atpūtas stūrīti, neradot saspiestības un šaurības sajūtu.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieku gaumei un iespējām. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Prūšu 4C - 1
Platība
29,0 m²
Stāvs
1 no 4
Istabas
1
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē