Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Prūšu 4C - 1C, 3 -istabu dzīvoklis, 61,3 m²

MĀJAS AKTĪVIEM UN SABIEDRISKIEM CILVĒKIEM

Dzīvoklis ir kā radīts tiem, kam patīk izbaudīt visas ērtības, ko sniedz mājvieta populārā un dinamiskā pilsētas rajonā ar attīstītu infrastruktūru. Tā būs piemērota mājvieta augošai, rosīgai ģimenei, kuras ikdienā nozīmīgu vietu ieņem aktīvā atpūta, izbraucieni ar velosipēdu un svaigā gaisā pavadītais laiks.

Par mājām

Nelielajā pirmā stāva 3 istabu dzīvoklī paredzēta vieta visam, kas nepieciešams nelielai ģimenei, kurai patīk pavadīt laiku kopā un uzņemt viesus. Saulainā dzīvojamā istaba, ērta virtuves zona ar logu un divas atsevišķas guļamistabas. Mājīguma sajūtu dzīvoklī ikdienā radīs pēcpusdienas un vakara saule, jo visu istabu logi vērsti uz rietumiem. Ikdienas steigā jūs noteikti novērtēsiet to, ka lielveikals, sabiedriskais transports, skolas un bērnu dārzi atrodas vien pārdesmit metru attālumā no mājām.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Šajā dzīvoklī koridors ir centrālā ass, ap kuru izvietotas pārējās telpas. Ienākot pa ārdurvīm, jūs vispirms pamanīsiet un novērtēsiet ērto nišu, kurā iespējams ierīkot lielu, praktisku skapi apaviem un virsdrēbēm. Tāpat te atradīsies vieta arī nelielai kumodei ikdienas sīkumu un interjera priekšmetu novietošanai. Pārējais dzīvoklis jums atklāsies pamazām, jo plānojums veidots tā, lai nerastos caurstaigājamas telpas un nelietderīga platība. Mājīgumu un plašuma sajūtu koridorā radīs gaisma, kas spīdēs kā no guļamistabu, tā no plašajiem dzīvojamās istabas logiem.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Ar virtuves zonu apvienotā mājīgā dzīvojamā istaba noteikti kļūs par šī dzīvokļa centrālo vietu. Te tiks pavadīts visvairāk laika. Arī virtuves zonā paredzēts neliels logs, kas šai daļai piešķir papildus gaismu, omulību un vizuālu neatkarību no pārējās telpas. Virtuve plānota atbilstoši modernas virtuves prasībām, paredzot pieslēguma vietu gan trauku mazgājamajai mašīnai, gan cepeškrāsnij, gan citai virtuves tehnikai. Te pietiks vietas arī pamatīgam saimes galdam, pie kura svētku un svinību reizēs sasēdināt gan ģimeni, gan viesus.

Guļamistabas

Ieeja abās guļamistabās ierīkota no koridora, kas sniedz iespēju saglabāt to nošķirtību un privātumu kā arī ērti nokļūt vannas istabā, kas izvietota tieši pretī guļamistabām. Lielākā no abām guļamistabām paredzēta kā vecāku guļamistaba, kurā iespējams novietot lielo gultu un skapi. Mazākajā guļamistabā iespējams iekārtot saulainu bērnistabu, garderobes telpu vai kabinetu.

Vannas istaba

Katrs kompaktās, bet nebūt ne mazās vannas istabas laukums plānots tā, lai tas būtu funkcionāli izmantojams. Te atrasta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras var ierīkot plašu virsmu vai plauktus neskaitāmo vannas istabas sīkumu glabāšanai, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieka gaumei un iespējām. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un modernu santehniku, savukārt izvēles flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Jaunā ģimene ar mazu bērnu novērtēs to, ka dušas vietā bez problēmām iespējams ievietot arī vannu un virsma virs veļas mašīnas ērti izmantojama arī kā pārtinamais galds.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas. Tas ir pietiekami liels, lai tur varētu novietot galdiņu ar pāris krēsliem. Balkons būs iestiklots un vēsākā laikā pasargās no vēja un lietus un būs izmantojams kā papildu dzīvojamā telpa ne tikai vasarā, bet arī vēsākā laikā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Prūšu 4C - 1C
Platība
61,3 m²
Stāvs
1 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē