Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Prūšu 4C - 11, 2 -istabu dzīvoklis, 44,2 m²

MĀJAS JAUNAS DZĪVES SĀKUMAM

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas, pietiekami liels, lai tur novietotu galdiņu ar pāris krēsliem vai pat sauļošanās krēslu. Uz rietumiem vērstais balkons būs laba iespēja izmēģināt roku krāšņu balkona puķu audzēšanā.

Par mājām

Nelielais 2 istabu dzīvoklis trešajā stāvā iepatiksies tiem, kam nav mazsvarīgi, kāds skats redzams pa dzīvokļa logiem. Šī dzīvokļa logi un balkons vērsti uz senajiem parka teritorijas kokiem un apkārtnes apstādījumiem. Pēcpusdienas un vakara saule nodrošinās pietiekami daudz gaismas arī drūmajos ziemas mēnešos. Dzīvojamajā istabā, kas apvienota ar virtuves zonu, pietiks vietas gan ērtam dīvānam un nelielai sekcijai, gan pilnvērtīgi aprīkotai virtuves iekārtai.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Koridors ir ērts un gaišs, jo no tā paveras skats uz dzīvojamo istabu. Te paredzēta niša iebūvētajam skapim, kur glabāt virsdrēbes, apavus un saimniecības lietas, bet pie pretējās sienas atradīsies vieta nelielam apavu skapītim vai plauktam atslēgu un citu sīkumu glabāšanai.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamās istaba, kas apvienota ar virtuvi, ir kā radīta cilvēkiem, kas nemīl uzkrāt lietas un mantas. Lai gan telpa ir salīdzinoši neliela, esam padomājuši par to, lai šeit būtu iespējams ierīkot jūsu vajadzībām un gaumei atbilstošu virtuvi un nodalīt ērtu atpūtas zonu ar mīkstajām mēbelēm un TV. Pat ja parasti mājās pārrodaties vēlu vakarā, dzīvoklī joprojām valdīs gaiša un mājīga noskaņa, ko radīs rietošās saules stari.

Guļamistaba

Guļamistabā jums atliks novietot tikai gultu, nelielu naktsskapīti un kādu jauku fotogrāfiju vai gleznu, visu pārējo varēsiet uzglabāt plašajā garderobes telpā.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieku gaumei un iespējām. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus.

Balkons

Balkons šī dzīvokļa saimniekiem noteikti kļūs par iemīļotu vietu, kur siltās pēcpusdienās, vērojot rāmo, zaļo ainavu un saulrietu tālumā, gribēsies uzkavēties ilgāk. Uz balkona pietiks vietas gan košām puķu kastēm, gan nelielam galdiņam un pāris krēsliem.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Prūšu 4C - 11
Platība
44,2 m²
Stāvs
3 no 4
Istabas
2
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē