Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Prūšu 4C - 15, 3 -istabu dzīvoklis, 66,9 m²

MĀJAS ENERĢISKAI UN SPORTISKAI ĢIMENEI

Mājīgums, ērta dzīvojamā istaba, atsevišķa garderobes telpa guļamistabā un saulains balkons raksturo šo dzīvokli. Tā būs piemērota mājvieta augošai, rosīgai ģimenei, kuras ikdienā nozīmīgu vietu ieņem aktīva atpūta, bērnu rotaļu laukuma apmeklējums, izbraucieni ar velosipēdu un svaigā gaisā pavadītais laiks.

Par mājām

Trešā stāva 3 istabu dzīvokļa logi vērsti uz austrumiem, nodrošinot dzīvoklī daudz saules un gaismas no rīta līdz pat pusdienlaikam. Šī dzīvokļa saimniekus noteikti iepriecinās arī pārdomātās mantu glabāšanas iespējas dzīvoklī un atsevišķā viesu tualete priekšnamā. Tāpat ikdienas dzīvi atvieglos fakts, ka lielveikals, sabiedriskais transports, skolas un bērnu dārzi atrodas vien pārdesmit metru attālumā no mājām.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Lielākā šī koridora vērtība ir īpaši skapim paredzētā niša, kur atradīsies vieta gan virsdrēbēm un apaviem, gan saimniecībā nepieciešamajām lietām. Pie sienas starp viesu tualeti un guļamistabu iespējams novietot nelielu kumodi vai plauktiņu atslēgu un citu sīkumu glabāšanai. Mājīguma sajūtas radīšanai, koridorā atradīsiet arī vietu, kur izvietot savas iemīļotās fotogrāfijas un piemiņas lietas.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Plašā dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuvi, noteikti kļūs par šī dzīvokļa centrālo vietu. Virtuves zonā, kurai paredzēta vieta nišā pretī logam, pietiks vietas visam, kas nepieciešams, lai ar prieku rosītos virtuvē, gatavojot gardas maltītes ģimenei un draugiem. Te ērti varēsiet novietot arī kārtīgu pusdienu galdu un krēslus.

Guļamistabas

Vecāku guļamistabas salīdzinoši nelielo platību atsver fakts, ka tai ir atsevišķa garderobes telpa. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz mantu ērti varēsiet novietot šajos trīs rūpīgi izplānotajos kvadrātmetros. Otrajā guļamistabā iespējams iekārtot bērnistabu, vai kabinetu.

Vannas istaba

Vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs metrs. Te paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu. Jaunā ģimene ar mazu bērnu novērtēs to, ka dušas vietā bez problēmām iespējams ievietot arī vannu un virsma virs veļas mašīnas ērti izmantojama kā pārtinamais galds. Šajā dzīvoklī ir arī atsevišķa tualetes telpa priekšnamā, kuru visvairāk novērtēs tie, kuriem ģimenē aug skolas vecuma bērni un tie, kuriem no rītiem patīk rūpīgi un netraucēti sagatavoties dienai.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas. Tas ir pietiekami liels, lai tur varētu novietot galdiņu ar pāris krēsliem. Uz austrumiem vērstais, saulainais balkons būs kā radīts, lai izmēģinātu roku balkona puķu un garšaugu audzēšanā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Prūšu 4C - 15
Platība
66,9 m²
Stāvs
3 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē