Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Prūšu 4C - 21, 3 -istabu dzīvoklis, 66,9 m²

MĀJAS AR SKATU UZ KOKU GALOTNĒM

Mājīgums, omulīgas telpas ciemiņu uzņemšanai, saulains balkons un atsevišķa garderobes telpa guļamistabā raksturo šo dzīvokli. Tā būs piemērota mājvieta augošai, rosīgai ģimenei. No mājām ērti un ātri sasniedzams veikals, sabiedriskais transports, bērnudārzi un skolas, tādejādi ikdienā atliks vairāk brīva laika, ko pavadīt mājās ar ģimeni.

Par mājām

Pa ceturtā stāva 3 istabu dzīvokļa logiem pavērsies plašs skats uz tuvējo apkārtni, kas katrā gadalaikā iegūs citu noskaņu un krāsas. Dzīvoklis vērsts uz austrumiem, nodrošinot pietiekami daudz saules un gaismas no agra rīta līdz pat pusdienlaikam. Šī dzīvokļa saimniekus noteikti iepriecinās arī pārdomātās mantu glabāšanas iespējas dzīvoklī un atsevišķā viesu tualete priekšnamā.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Lielākā šī plašā un gaišā koridora vērtība ir speciāli ierīkotā skapja niša, kur atradīsies vieta gan virsdrēbēm un apaviem, gan saimniecībā nepieciešamajām lietām. Pie sienas starp viesu tualeti un guļamistabu iespējams novietot nelielu kumodi vai plauktiņu atslēgu un citu sīkumu glabāšanai. Mājīguma sajūtas radīšanai, koridorā atradīsiet arī vietu, kur izvietot savas iemīļotās fotogrāfijas.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Ļoti iespējams, ka par šī dzīvokļa iemīļotāko vietu kļūs tieši mājīgā ar virtuvi apvienotā dzīvojamā istaba. Virtuves zonā pietiks vietas visam, kas nepieciešams, lai ar prieku rosītos pie plīts, gatavojot gardas maltītes ģimenei un draugiem. Virtuvē pietiks vietas gan nepieciešamās sadzīves tehnikas novietošanai, gan ērtai darba virsmai. Te ērti varēsiet novietot arī pusdienu galdu un krēslus.

Guļamistabas

Vecāku guļamistabas salīdzinoši nelielo platību atsver fakts, ka tai ir atsevišķa garderobes telpa. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz mantu ērti varēsiet novietot šajos trīs rūpīgi izplānotajos kvadrātmetros. Otrajā guļamistabā iespējams iekārtot bērnistabu, vai kabinetu.

Vannas istaba

Pārdomāti plānotajā vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu. Ģimenei, kurā aug mazi bērni, svarīgi būs tas, ka dušas vietā bez problēmām iespējams ievietot arī vannu. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus. Dzīvoklī ir arī otra tualete, kas atrodas priekšnamā. Šo mazo, delikāto telpu visvairāk novērtēs tie, kuriem ģimenē aug skolas vecuma bērni vai pusaudži un tie, kuriem no rītiem patīk rūpīgi un netraucēti sagatavoties dienai.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas, tas ir pietiekami liels, tur varētu novietot galdiņu ar pāris krēsliem. Uz austrumiem vērstais, saulainais balkons, no kura pavērsies plašs skats uz tuvējo apkārtni, būs kā radīts, lai izmēģinātu roku balkona puķu un garšaugu audzēšanā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Prūšu 4C - 21
Platība
66,9 m²
Stāvs
4 no 4
Istabas
3
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē