Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Prūšu 4C - 23, 2 -istabu dzīvoklis, 47,0 m²

MĀJAS PATSTĀVĪGAS DZĪVES SĀKUMAM

Siltais un saulainais dzīvoklis ar logiem, kas vērsti uz rietumiem, pārdomātajām skapju vietām un racionālo telpu plānojumu būs pareizā izvēle tiem, kuri ir sabiedriski, mīl uzņemt viesus un vienmēr ar prieku atgriežas mājās. Ikdienā jūs novērtēsiet arī to, cik tuvu pie mājām atrodas veikals, sabiedriskais transports un skaistā Daugavas promenāde ar dažādajām aktīvās atpūtas iespējām.

Par mājām

Šis 2 istabu dzīvoklis pirmajā stāvā būs piemērots tiem, kuri dienas lielāko daļu pavada ārpus mājas un nemēdz krāt lietas un mantas. Istabu logi un balkons vērsti uz rietumiem, tāpēc arī vakarā, kad pārradīsieties mājās, dzīvoklī joprojām būs gaiša un mājīga noskaņa, ko radīs rietošās saules stari.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Lielākā šī saulainā koridora vērtība ir speciāli ierīkotā skapja niša. Rūpīgi izplānojot katru plauktu un atvilktni, varēsiet tur uzglabāt gan virsdrēbes un apavus, gan lielāko daļu saimniecībā nepieciešamo lietu, kurām neatradīsies vieta citur.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuvi, ir kā radīta, lai ērti uzņemtu viesus, pārsteigtu ģimeni un draugus ar īpašām vakariņām, vai vienkārši atpūstos. Virtuves daļā iespējams novietot pamatīgu galdu, kuru varēsiet izmantot arī kā virsmu ēdiena gatavošanai vai darba vietu nopietnākiem brīžiem. Jūs vienmēr būsiet notikumu centrā, jo pa dzīvokļa logiem būs iespēja redzēt, kas notiek pagalmā, un laikus pamanīt viesu un mājinieku ierašanos.

Guļamistaba

Guļamistabā jums atliks novietot tikai gultu, nelielu naktsskapīti un kādu iemīļotu fotogrāfiju vai gleznu, pārējo, rūpīgi izplānojot katru atvilktni un nodalījumu, varēsiet ievietot skapī, kam paredzēta niša pie durvīm.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs stūris un siena, tāpēc jūs būsiet pārsteigti, cik ērta un praktiska ir šī nozīmīgā telpa. Vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieku gaumei un iespējām. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas. Tas ir pietiekami liels, lai tur varētu novietot galdiņu ar pāris krēsliem. Balkons būs iestiklots, kas vēsākā laikā pasargās no vēja un lietus un ļaus to izmantot kā papildu dzīvojamo telpu ne tikai vasarā, bet arī nī vai siltākā ziemā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Prūšu 4C - 23
Platība
47,0 m²
Stāvs
1 no 4
Istabas
2
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē