Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Prūšu 4C - 27, 4 -istabu dzīvoklis, 74,8 m²

MĀJAS STIPRAI ĢIMENEI

Dzīvoklis būs piemērota mājvieta augošai, rosīgai ģimenei, kura ikdienā ir aizņemta darbos, skolā un citās svarīgās nodarbēs, bet brīvo laiku labprāt pavada kopā atpūšoties, dodoties izbraucienos ar velosipēdu vai tiekoties ar draugiem. Ikdienas dzīve būs ērta un viegli organizējama, jo sabiedriskais transports, skolas, bērnudārzi un veikali atrodas tuvu mājam.

Par mājām

Pārdomāti plānotajā pirmā stāva 4 istabu dzīvoklī paredzēta vieta visam, kas nepieciešams ģimenei, kura labprāt pavada laiku kopā, tomēr ne mazāk svarīgi ir tas, ka šajās mājas katram būs arī sava privātā telpa, kur atpūsties un būt netraucētam. Mājīga dzīvojamā istaba, terase, liela vecāku guļamistaba ar atsevišķu vannas istabu un divas mazākas guļamistabas. Mājīguma sajūtu dzīvoklī radīs pēcpusdienas un vakara saule, jo dzīvokļa logi vērsti uz dienvidiem un rietumiem.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Šajā dzīvoklī koridors ir centrālā ass, ap kuru izvietotas pārējās telpas. Te paredzēta niša, kur iespējams ierīkot lielu, praktisku skapi apaviem un virsdrēbēm, tāpat te atradīsies stūrītis arī nelielam plauktiņam atslēgu un citu ikdienas sīkumu novietošanai. Pārējais dzīvoklis no koridora jums atklāsies pamazām, jo plānojums veidots tā, lai nerastos caurstaigājamas telpas un nelietderīga platība. Plašuma sajūtu koridorā radīs gaisma, kas spīdēs no lielajiem dzīvojamās istabas logiem.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Omulīgā dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuves zonu, noteikti kļūs par šī dzīvokļa centrālo vietu. Te tiks pavadīts visvairāk laika. Dzīvojamās istaba vienmēr būs silta, saulaina un gaiša, jo tās logi vērsti uz dienvidiem un rietumiem. Arī virtuves zonā atrodas neliels logs, kas šai daļai piešķir vizuālu neatkarību no pārējās telpas. Virtuves zona plānota atbilstoši modernas virtuves prasībām, paredzot pieslēguma vietu gan trauku mazgājamajai mašīnai, gan cepeškrāsnij un citai virtuves tehnikai. Te pietiks vietas arī saimes galdam.

Guļamistabas

Lielākā no trim guļamistabām paredzēta kā vecāku guļamistaba ar ērtu nišu iebūvētā skapja ierīkošanai un nelielu vannas istabu ar ieeju tieši no guļamistabas. Arī abās mazākajās guļamistabās būs pietiekami daudz vietas, kur nolikt gultu, galdu un skapi. Ieeja guļamistabās ierīkota no koridora, kas sniedz iespēju saglabāt to nošķirtību un privātumu kā arī ērti nokļūt vannas istabā, kas izvietota tieši pretī guļamistabām.

Vannas istaba

Katrs kompaktās vannas istabas laukums plānots tā, lai tas būtu funkcionāli izmantojams. Tā te atrasta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras var ierīkot plašu virsmu vai plauktus neskaitāmo vannas istabas sīkumu glabāšanai, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Abās vannas istabās ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieka gaumei un iespējām. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un modernu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus.

Terase un dārziņš

Bruģētā terase kopā ar norobežoto dārza teritoriju vasarā kļūs par neatņemamu dzīvojamās istabas daļu. Jums būs vienreizēja iespēja pārsteigt un iepriecināt draugus, kad vien rodas tāds noskaņojums, sarīkojot pikniku, pat neizejot no mājas. Saulainos vasaras rītos brokastis kopā ar ģimeni varēsiet baudīt svaigā gaisā, bet bērni te droši varēs spēlēties arī pa dienu, jo dārza teritorija būs nožogota un norobežota ar apstādījumiem.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Prūšu 4C - 27
Platība
74,8 m²
Stāvs
1 no 4
Istabas
4
Priekšrocības
Dārzs

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē