Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Visi dzīvokļi pārdoti

Biķernieku iela 160

Dzīvokļu nodošana: Q1 2014

Projekts Biķernieku ielā 160, Mežciemā

Abi tavi - pilsēta un mežs

Mežciems ir viena no zaļākajiem Rīgas apkaimēm, jo vairāk nekā pusi Mežciema veido dabas un apstādījumu teritorijas. Apkaimi no trim pusēm ieskauj mežs, nodrošinot ikvienam Mežciema iedzīvotājam gan svaigu gaisu, gan iespēju doties pastaigās Juglas vai Biķernieku mežos. Ziemā sniegotie meži ir pievilcīga vieta distanču slēpošanas cienītājiem. Savukārt vasarā vietējie iedzīvotāji var atveldzēties labiekārtotajā Juglas ezera peldvietā, kas atrodas tikai 5 minūšu brauciena attālumā.

Par dzīvesvietu

Lai gan projekts Biķernieku ielā 160 atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, zaļā un rāmā Mežciema vide rada patiesu miera sajūtu. Jaunajā mājvietā ir viss nepieciešamais, lai ģimene te varētu justies ērti un ar prieku pievērsties dažādām aktīvās atpūtas iespējām - svaigs gaiss, plaši pagalmi ar piknika un atpūtas vietām, pārdomāti veidoti bērnu spēļu laukumi, kā arī blakus esošais Juglas mežs ar pastaigu takām un Juglas ezers ar ierīkotu peldvietu. Vairāku gadu laikā projektā tika uzceltas 18 četru un piecu stāvu mājas ar 356 plašiem un pārdomāti plānotiem divu, trīs un četru istabu dzīvokļiem. Katrā mājā ir tikai 16 līdz 25 dzīvokļi un lifts, ko īpaši novērtē jaunās ģimenes ar bērniem.

Dzīvesvietas fakti

Dzīvokļu skaits
36
Dzīvokļu nodošana:
Šobrīd pieejams
Priekšrocības
Balkons, Noliktavas telpas

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Dzīvokļi