Nodots ekspluatācijā

Fjordi

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  “Fjordi” atrodas Ganību dambja sākumā – pilsētas centra daļā starp Daugavu, Kluso centru un “New Hanza City”, un ir vien 25 minūšu pastaigas attālumā no pilsētas aktīvā centra. Uz “Fjordiem” ērti varēsiet nokļūt ar sabiedrisko transportu – netālu no projekta atrodas 5. tramvaja, 19. trolejbusa un 2. maršruta autobusa pieturas. Savukārt brauciens ar divriteni līdz Brīvības piemineklim aizņems vien 15 minūtes. 

 • Sports un atpūta

  Daudzfunkcionālie pasākumu, sporta un kultūras centri ‘’Arēna Rīga’’ un ‘’Elektrum Olimpiskais Centrs’’ ejot kājām būs vien 25 minūšu attālumā. Tuvumā esošais Mežaparks ir sasniedzams 15 minūšu brauciena attālumā. Līdz tuvākajai pludmalei Vecāķos ir nieka 30 minūšu brauciens ar auto. Restorānu un naktsdzīvēs tīkotājiem Andrejosta ir 7 minūšu attālumā.

 • Skolas un bērnudārzi

  Tieši blakus, drošu 3 minūšu pastaigas attālumā no “Fjordiem” atrodas Rīgas Kultūras vidusskola, savukārt nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā no mājām atrodas virkne dažādu prestižu skolu kā, piemēram, Rīgas Hanzas vidusskola, Rīgas vācu skola, Rīgas 10. vidusskola, kā arī Rīgas 49. vidusskola un Rīgas Franču licejs.

 • Iepirkšanās

  Veselīga dzīvesveida piekritēji novērtēs plašo eko veikalu daudzveidību “Fjordu” tuvumā, jo "Biotēka", "Lauku bauda", "Eko šmeko" un "Rāmkalni" atrodas vien pastaigas attālumā. Ikdienas pārtikas un sadzīves preču pirkumiem ērts būs 5 minūšu gājiena attālumā esošais Pulkveža Brieža “Rimi” lielveikals. Kā arī 6 minūšu brauciena attālumā “Maxima XXX” veikals Grostonas ielā.

Ventilācijas sistēma ar rekuperāciju – veselīga videi un makam

Sabiedrībā arvien aktuālāks kļūst videi draudzīgs dzīvesveids, turklāt arī potenciālās dzīvesvietas atbilstība augstām sociālajām un vides vērtībām bieži ir nozīmīgs faktors jaunas mājvietas izvēlē. Bonavā darbojamies saskaņā ar nulles kaitējuma filozofiju, kuras ietvaros īpaša uzmanība tiek pievērsta tam, lai mūsu darbības rezultātā netiktu nodarīts pāri nedz darbiniekiem, nedz arī apkārtējai videi. Rūpējoties par dabu un mājokļu iemītniekiem, projekta Fjordi ēkās uzstādītas ventilācijas sistēmas ar rekuperāciju. Tās iedzīvotājiem ļauj izbaudīt svaiga gaisa priekšrocības 24 stundas diennaktī, vienlaikus samazinot siltumenerģijas patēriņu un veicinot vides ilgtspēju. Lasīt vairāk