Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdošanā

Fjordi

Vienā ritmā ar pilsētu

Fjordi ir ziemeļu dabas diženums, kas iemājojis Rīgas centrā. Tā ir iespēja elpot pilnu krūti, gūt dabas spēku un īstenot drosmīgākos sapņus pilsētas sirdī. Iespēja radīt un baudīt pašiem savu dzīvi mūsdienīgā mājoklī, kas ideāli izvietots starp Daugavu, vēsturisko pļavu plašumiem un kluso centru. Jau 17. gadsimtā Pētersalas gleznainās alejas kļuva par pilsētnieku iecienītu atpūtas vietu. Tagad te ir vieta, kur ikdiena paiet mierīgās noskaņās, atstājot burzmu un nemieru pāris kvartālus tālāk. Fjordi ir teicama skandināvu kvalitāte ikvienā projekta īstenošanas solī. Apkaimes bagātīgo mantojumu arhitekti ir pārradījuši mūsdienīgā, uz cilvēku fokusētā dzīves telpā. Dabīgi materiāli, funkcionāli plānojumi, lieliska infrastruktūra — katrs risinājums šeit ir radīts ar domu par iedzīvotāju labsajūtu un ērtībām. Koka elementi ēku apdarē ir gan veltījums lauku būdiņām fjordu virsotnē, gan izteiksmīga liecība par ekoloģiski atbildīgu pieeju, ko konsekventi īsteno Ziemeļeiropas vadošais īpašumu attīstītājs “Bonava”. Fjordi ir mājas.

Par dzīvesvietu

Jaunajā projektā paredzētas 3 dzīvokļu mājas, kopumā paredzēti 133 dažādas kvadratūras dzīvokļi ar balkoniem. Katram dzīvoklim paredzētas arī tam piederošas noliktavas telpas. Teritorijā plānota arī ar jumtu segta autostāvvieta, lapenes, kā arī bērnu un āra sporta laukums.

Dzīvesvietas fakti

Platība
49 - 88 m²
Dzīvokļu skaits
60

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Dzīvokļi

Paraugdzīvoklis
Brīvs
Rezervēts
Rezervēts
Pārdots

Jūsu meklējumam nav atbilstošu rezultātu