Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Visi dzīvokļi pārdoti

Hausmaņa terases

Pilsētas dinamiskā ritma un aktīvās atpūtas mīļotājiem

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Apraksts

Pilsētas dinamiskā ritma un aktīvās atpūtas mīļotājiem

Purvciems vēsturiski atradies Rīgas zaļajā zonā, te bijušas pļavas, ganības un arī labi zināmais Hausmaņa purvs, no kā šis rajons aizguvis savu pašreizējo nosaukumu.

Arī šodien Purvciema iedzīvotājus priecē zaļās zonas – Biķernieku mežs un nesen atklātais plašais Purvciema parks. Tieši šis Rīgas rajons uzskatāms par visērtāko infrastruktūras ziņā - pilsētas centru ir viegli sasniegt ar sabiedrisko transportu, savukārt, dodoties atpūtā ārpus Rīgas nav jāpavada laiks sastrēgumos, jo visas lielās maģistrāles ir pāris ielu attālumā. Purvciems ir ļoti draudzīga mājvieta ģimenēm ar bērniem, apkārt ir daudz iespēju atpūtai svaigā gaisā, ērti pieejami iepirkšanās centri, veikali, izglītības iestādes un veselības un sporta centri.

Par mājvietu

Projektu Hausmaņa terases veido divas 4 stāvus augstas dzīvojamās ēkas ar kopumā 84 dzīvokļiem. Projekts ekspluatācijā nodots 2019. gada augustā, un mājās ir pārdomāta plānojuma un platības 2 un 3 istabu dzīvokļi. Projekts priecēs ar rūpēm par ģimeniskumu un labām kaimiņu attiecībām - vienā no ēkām ir labiekārtota jumta terase, apzaļumotajā pagalmā - divi bērnu rotaļu laukumi, teritorijā iekārtotas grila un atpūtas vietas.

Grīdā iestrādātā apkures sistēma ļāvusi iztikt bez radiatoriem un ierīkot augstus panorāmas logus. Mājvietai plašumu sniedz augstie griesti un lielie balkoni, un rūpīgi pārdomāts dzīvokļu plānojums atbilst mūsdienu dzīves ritma prasībām.

Attēli
Par apkaimi
  • Atpūta un sports

    Stirnu ielas apkārtnē atrodas sporta klubs “F1”, “Ladyfitness” un citi, kā arī tenisa klubs ENRI. Aktīvās atpūtas cienītāji noteikti novērtēs arī iespēju doties brīvdienu izbraucienā pa veloceliņu Centrs-Berģu kalns vai pavadīt laiku jaunatvērtajā Purvciema parkā. Iedzīvotāji iecienījuši arī Stirnu ielā esošo LIDO restorānu.

  • Skolas un bērnudārzi

    Stirnu ielas apkārtnē ir vairāki bērnudārzi - Rīgas 182. pirmsskolas izglītības iestāde, 154., 243., 233., un 106., pirmsskolas izglītības iestāde. Kā arī jums nebūs jāsatraucas par to, kā nogādāt savu bērnu uz skolu, jo tepat tuvumā ir tik daudz skolu - Rīgas 64. vidusskola, Rīgas 74. vidusskola, Rīgas 60. vidusskola, Rīgas Itas Kozakēvičas poļu vidusskola, Rīgas 85. vidusskola, Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Rīgas 93. vidusskola, Rīgas 84. vidusskola un Rīgas 80. vidusskola.

  • Iepirkšanās

    Ideāla dzīvesvieta jaunajām māmiņām, kas ikdienas pastaigā ar ratiem, var ērti iegriezties arī tuvumā esošajos tirdzniecības centros Domina un Elkor Plaza. Pavisam netālu atrodas arī lielveikali Rimi un Maxima, kā arī Mēbeļu nams un Purvciema tirgus.

Dzīvokļi

Jūsu meklējumam nav atbilstošu rezultātu