Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Nodots ekspluatācijā

Hausmaņa terases

Pilsētas dinamiskā ritma un aktīvās atpūtas mīļotājiem

Purvciems vēsturiski atradies Rīgas zaļajā zonā, te bijušas pļavas, ganības un arī labi zināmais Hausmaņa purvs, no kā šis rajons aizguvis savu pašreizējo nosaukumu.

Arī šodien Purvciema iedzīvotājus priecē zaļās zonas – Biķernieku mežs un nesen atklātais plašais Purvciema parks. Tieši šis Rīgas rajons uzskatāms par visērtāko infrastruktūras ziņā - pilsētas centru ir viegli sasniegt ar sabiedrisko transportu, savukārt, dodoties atpūtā ārpus Rīgas nav jāpavada laiks sastrēgumos, jo visas lielās maģistrāles ir pāris ielu attālumā. Purvciems ir ļoti draudzīga mājvieta ģimenēm ar bērniem, apkārt ir daudz iespēju atpūtai svaigā gaisā, ērti pieejami iepirkšanās centri, veikali, izglītības iestādes un veselības un sporta centri.

Par dzīvesvietu

Jaunais projekts pārsteigs ar rūpēm par ģimeniskumu un labām kaimiņu attiecībām - vienā no ēkām būs labiekārtota jumta terase, apzaļumotajā pagalmā plānoti divi bērnu rotaļu laukumi, teritorijā tiks iekārtotas grila un atpūtas vietas. Unikāls arhitektonisks risinājums būs grīdā iestrādātā apkures sistēma, kas ļaus iztikt bez radiatoriem un ierīkot panorāmas logus līdz pat grīdai. Mājvietai plašumu sniegs augstie griesti un lielie balkoni. Rūpīgi pārdomāts dzīvokļu plānojums atbilst mūsdienu dzīves tempa prasībām. Projekta būvniecība tika uzsākta 2018.gada pavasarī.

Dzīvokļi

Paraugdzīvoklis
Brīvs
Rezervēts
Rezervēts
Pārdots

Jūsu meklējumam nav atbilstošu rezultātu

Dzīvesvietas fakti

Priekšrocības
Balkons, Noliktavas telpas, Jumta terase
Istabas
2 - 3
Dzīvokļu skaits
84

Kontakti

Lejupielādējiet materiālus

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē