Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Visi dzīvokļi pārdoti

Pūces iela 19

Pilsētas dinamiskā ritma un aktīvās atpūtas mīļotājiem

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Apraksts

Pilsētas dinamiskā ritma un aktīvās atpūtas mīļotājiem

Purvciems vēsturiski atradies Rīgas zaļajā zonā, te bijušas pļavas, ganības un arī labi zināmais Hausmaņa purvs, no kā šis rajons aizguvis savu pašreizējo nosaukumu.

Arī šodien Purvciema iedzīvotājus priecē zaļās zonas – Biķernieku mežs un nesen atklātais plašais Purvciema parks. Tieši šis Rīgas rajons uzskatāms par visērtāko infrastruktūras ziņā - pilsētas centru ir viegli sasniegt ar sabiedrisko transportu, savukārt, dodoties atpūtā ārpus Rīgas nav jāpavada laiks sastrēgumos, jo visas lielās maģistrāles ir pāris ielu attālumā. Purvciems ir ļoti draudzīga mājvieta ģimenēm ar bērniem, apkārt ir daudz iespēju atpūtai svaigā gaisā, ērti pieejami iepirkšanās centri, veikali, izglītības iestādes un veselības un sporta centri.

Par mājvietu

Projektu Pūces ielā 19 veido 5 stāvus augsta dzīvojamā ēka ar 65 dzīvokļiem. Tā ekspluatācijā nodota 2019. gada decembrī un mājā ir pārdomāta plānojuma un platības 1, 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi par pieejamām cenām. Pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem būs iespēja izbaudīt privātā mazdārziņa burvību. Piemājas teritorija labiekārtota ar piknika zonu - lapenīti, 2 bērnu rotaļu laukumiem, kuri pielāgoti dažādām vecuma grupām, un atpūtas zonām ar soliņiem. Zonas atdalītas ar vizuāli izteiksmīgiem un mūsdienīgiem apstādījumu risinājumiem. Pagalmā paredzēta vieta virszemes autostāvvietām, turklāt piedāvājam arī dažas virszemes autostāvvietas zem nojumes.

Attēli
Par apkaimi
 • Kā nokļūt

  Pūces iela savieno divas centrālās Purvciema ielas – Gunāra Astras ielu un Dzelzavas ielu, tā ir maza ieliņa, kura iziet no Stirnu ielas. Šeit viegli nokļūt ar 18., 11., 13.,17. un 23. trolejbusu, vai izmantojot autobusus (5., 48., 49.) vai 246. un 270. minibusu.

 • Atpūta un sports

  Pūces ielas apkārtnē atrodas sporta klubs “F1”, “Ladyfitness”, kā arī tenisa klubs ENRI un citi sporta klubi. Aktīvās atpūtas cienītāji noteikti novērtēs arī iespēju doties brīvdienu izbraucienā pa veloceliņu Centrs-Berģu kalns vai pavadīt laiku jaunatvērtajā Purvciema parkā. Iedzīvotāji iecienījuši arī Stirnu ielā esošo LIDO restorānu.

 • Skolas un bērnudārzi

  Pūces ielas apkārtnē ir vairāki bērnudārzi - Rīgas 182. pirmsskolas izglītības iestāde, 154., 243., 233., un 106., pirmsskolas izglītības iestāde. Kā arī jums nebūs jāsatraucas par to, kā nogādāt savu bērnu uz skolu, jo tepat tuvumā ir tik daudz skolu - Rīgas 64. vidusskola, Rīgas 74. vidusskola, Rīgas 60. vidusskola, Rīgas Itas Kozakēvičas poļu vidusskola, Rīgas 85. vidusskola, Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Rīgas 93. vidusskola, Rīgas 84. vidusskola un Rīgas 80. vidusskola.

 • Iepirkšanās

  Ideāla dzīvesvieta jaunajām māmiņām, kas ikdienas pastaigā ar ratiem, var ērti iegriezties arī tuvumā esošajos tirdzniecības centros Domina un Elkor Plaza. Pavisam netālu atrodas arī lielveikali Rimi un Maxima, kā arī Mēbeļu nams un Purvciema tirgus.

Dzīvokļi

Jūsu meklējumam nav atbilstošu rezultātu