Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2
Pārdošanā

Projekts Zasulauka ielā 13

Mierpilna un klusa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas pulsa

Šampēteris ir zaļš un mierpilns rajons, kas vēsturiski veidojies divu muižu teritorijā. Lai arī netālu atrodas divas lielas pilsētas maģistrāles - Kārļa Ulmaņa gatve un Lielirbes iela, ar savrupmājām apbūvētais Šampēteris ir klusa un ģimenēm piemērota apkaime. Bonava māja ir lieliska dzīvesvieta cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot klusumā un mierā. Vietējie iedzīvotāji novērtē arī pastaigu iespējas netālu esošajā Šampētera mežā, un protams, ārkārtīgi izdevīgo atrašanās vietu – tuvu iepirkšanās centriem, Vecpilsētai, Jūrmalai, starptautiskajai lidostai Rīga, un citām atpūtas un izklaides vietām. Veidojot projektu, īpaša uzmanība tika veltīta labiekārtotas un zaļas apkārtējās vides izveidei. Domājot par to, lai mājas iedzīvotāji katru dienu atrastos zaļā vidē, ir saglabātas esošās liepu un bērzu rindas. Privātajā pagalmā būs izveidoti dažādi gājēju celiņi, reljefu veidojoši apstādījumi, bērnu rotaļu laukums, kā arī mierīgas atpūtas un piknika zonas, kur grilēt un patīkami pavadīt kopā vakarus.

Par dzīvesvietu

Jauno projektu Zasulauka ielā 13 veido piecus stāvus augsta dzīvojamā ēka ar 45 dzīvokļiem. Šajā privātmāju un zaļas vides ieskautajā dzīvojamā namā tiks piedāvāti pārdomāta plānojuma un platības 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi, par plašam klientu lokam pieejamām cenām. Jauno mājas iemītnieku ērtībām un labsajūtai, katram dzīvoklim būs balkons un individuāla noliktavas telpa mājas pagrabstāvā. Piemājas teritorija tiks labiekārtota un apzaļumota. Mājas iedzīvotāju ērtībām ir paredzēta speciāla telpa bērnu ratiņu, riteņu un tml. novietošanai ēkas 1.stāvā. Pagalmā paredzēta arī vieta virszemes autostāvvietām. Tās atradīsies zemāk nekā ēka un atpūtas zonas, un no pārējās teritorijas tiks atdalītas ar koku joslu. No ielas un kaimiņu mājām projektu un tā plašo teritoriju norobežos zaļš dzīvžogs. Projekta būvniecība tika uzsākta 2018.gada pavasarī.

Dzīvesvietas fakti

Istabas
2 - 4
Dzīvokļu skaits
45
Cena
71 000 - 129 000 EUR
Priekšrocības
Balkons, Noliktavas telpas

Kontakti

Lejupielādējiet materiālus

Ieinteresēja projekts?

Reģistrējaties, lai saņemtu papildu informāciju par Jūs interesējošām teritorijām, apkaimēm un mūsu radītajiem mājokļiem.

Reģistrējieties, lai saņemtu noderīgu informāciju par teritorijām, apkaimēm un mūsu radītajiem mājokļiem. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no šādas informācijas saņemšanas, nosūtot e-pasta vēstuli uz šo adresi: pardosana@bonava.lv. Papildu informācija par to, kā mēs aizsargājam un apstrādājam Jūsu datus, pieejama te [saite uz privātuma politiku].

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē

Dzīvokļi