Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Attēli
Par apkaimi
 • Kā nokļūt

  Zasulauka iela atrodas starp Jūrkalnes un Volguntes ielām un perpendikulāri šķērso Šampētera ielu. No pilsētas centra šeit kursē 22. un 35. autobuss, 263. mikroautobuss, savukārt, Pārdaugavas pusē ērti pārvietoties ar 56. autobusu. Zasulauka iela no Vecrīgas ar automašīnu sasniedzama mazāk kā 15 minūtēs, savukārt, līdz lidostai “Rīga” ir tikai 7 minūšu brauciens. Zasulauka ielā var nokļūt arī ar 2. tramvaju.

 • Atpūta un sports

  Zasulauka ielas apkārtnē paveras plašas atpūtas iespējas – 15 minūšu brauciena attālumā atrodas “Līvu akvaparks”, gandrīz tikpat tuvu – boulinga un fitnesa centrs “Bowlero”, “SMS Credit” tenisa centrs un “Enri” tenisa klubs, pludmales volejbola centrs “Brazīlija” un, protams, Jūrmala.

 • Skolas un bērnudārzi

  Apkārtnē atrodas 53. un 62. vidusskola. 27. pašvaldības bērnudārzs un dažādi privātie bērnudārzi. Turpat Pārdaugavā atrodas arī divas no labākajām Rīgas skolām – Ziemeļvalstu ģimnāzija un Āgenskalna ģimnāzija.

 • Iepirkšanās

  Iepirkšanās centri “Spice”, “Spice Home” un “Rimi” hipermārkets atrodas 7 minūšu brauciena attālumā no Zasulauka ielas; apkārtnē ir arī hipermārkets “Maxima”, kā arī “Depo” un “Ksenukai” lielveikali. Tieši blakus Zasulauka ielas 13 projektam atrodas “Maxima X” veikals. Gardēžus iepriecinās arī netālu esošie “Sky” un Cash&Carry lielveikali, veikals “Orange” K. Ulmaņa gatvē.