Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Visi dzīvokļi pārdoti

Putnu iela 31

2015-10-17 at 14-00-41_oskarsludvigscom_web.jpg

Pārdošanas sākums: Q3 2014

Projekts Putnu ielā 31, Ziepniekkalnā

Cilvēkam vajag balkonu

Šeit valda miers, čivina putni un šalc sirmi ozoli. Putnu iela ir viena no nelielajām vecā Ziepniekkalna ielām, kas atrodas nostāk no tuvējām maģistrālēm un namu masīviem. Kaut arī Putnu iela ir tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, tajā valda nesteidzīga piepilsētas gaisotne. Šī ir lieliska vieta tiem, kuri vēlas aizbēgt no pilsētas burzmas, rītos mosties ar skatu uz TV torni vai vakaros baudīt krāšņu saulrietu no sava dzīvokļa logiem. Savukārt neliela pastaiga ļaus izbaudīt lauku ciemam raksturīgas ainavas.

Par dzīvesvietu

Putnu ielā 31 ir uzbūvēta sešstāvu māja ar 60 skaistiem divu un trīs istabu dzīvokļiem. Lai iedzīvotājiem būtu vairāk iespēju izbaudīt savas mājvietas burvību, katram dzīvoklim ir plašs balkons vai liela terase pirmā stāva dzīvokļiem. Iedzīvotāju ērtībām pagrabā ierīkotas individuālas noliktavas telpas. Mājas apkārtne veidota ar domu, lai aktīvā un funkcionālā zona ar virszemes stāvvietām un piebraucamo ceļu būtu nodalīta no atpūtas un rotaļu zonas. Tā ierīkota uzkalniņā mājas dienvidu pusē.

Dzīvesvietas fakti

Dzīvokļu skaits
60
Dzīvokļu nodošana:
Šobrīd pieejams
Priekšrocības
Balkons, Noliktavas telpas, Terase

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē