Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Putnu 31-24, 2 -istabu dzīvoklis, 57,9 m²

Pārdošanas sākums: Q3 2014

OMULĪGS DZĪVOKLIS SAULAINĀM PĒCPUSDIENĀM

Atvērtā plānojuma dzīvoklis ar nelielo atsevišķo guļamistabu veidots, domājot par tiem, kuri novērtē neatkarību, ikdienā ir aktīvi un aizņemti darbā vai mācībās, tāpēc mājās svarīgāk par plašām lielām telpām ir to funkcionalitāte un ērts plānojums. Šis dzīvoklis kļūs par labāko vietu, kur apkopot domas, atpūsties un sagatavoties nākamajai dienai un tās piedzīvojumiem

Par mājām

Šis piektā stāva 2 istabu dzīvoklis patiks tiem, kuri novērtē sauli un siltumu. Dzīvokļa logi vērsti uz dienvidiem, nodrošinot dzīvoklī pietiekami daudz gaismas pat drūmajos ziemas mēnešos. Savukārt vasarā par nozīmīgu dzīvokļa daļu noteikti kļūs plašais balkons. Pietiekami liels, lai uz tā sarīkotu jauku vakaru ar draugiem vai gūtu panākumus balkona puķkopībā. Ar dzīvojamo istabu apvienotā virtuve veido plašu telpu saviesīgiem pasākumiem, bet nelielā guļamistaba ar ieeju no koridora, dos iespēju norobežoties, ja nepieciešams.

Koridors

Pirmais iespaids par dzīvokli veidojas no priekšnama. Šajā dzīvoklī koridors ir ļoti būtiska plānojuma daļa. Te izveidota niša, kurā ierīkot ietilpīgu skapi apaviem, apģērbam un saimniecības lietām. Tāpat koridorā pietiks vietas arī nelielai kumodei ikdienas sīkumu glabāšanai un pat mazam soliņam, uz kura piesēst pirms došanās ceļā.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuvi, ir kā radīta omulīgiem vakariem draugu un ģimenes lokā. Plānojot dzīvokli, ir padomāts par to, lai šeit būtu iespējams ierīkot jūsu vajadzībām un gaumei atbilstošu virtuvi, novietot ēdamgaldu un nodalīt atpūtas zonu ar mīkstajām mēbelēm un TV.

Guļamistaba

Ieeja guļamistabā ierīkota no koridora, kas sniedz iespēju saglabāt šīs telpas privātumu, kā arī ērti nokļūt vannas istabā un virtuvē, netraucējot tos, kas uzturas dzīvojamajā istabā.

Vannas istaba

Kompaktajā, pārdomāti plānotajā vannas istabā esam uzstādījuši dušas kabīni, tāpēc tajā pietiks vietas arī veļas mašīnai, nelielam skapītim un dvieļu žāvētājam. Līdzīgi kā pārējā dzīvokļa interjerā, arī vannas istabas apdarei izmantoti gaišie, skandināviski atturīgie toņi, kas nelielajai telpai piešķir plašumu un izsmalcinātību. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un modernu santehniku, papildus komfortam ierīkota apsildāmā grīda.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas. Tas ir pietiekami liels, lai tur varētu novietot gan galdiņu ar pāris krēsliem, gan sauļošanās krēslu vasarā. Jauki iekārtotais balkons kļūs par neatņemamu dzīvojamās istabas interjera daļu, kur siltās pēcpusdienās labprāt gribēsiet uzkavēties ilgāk.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Putnu 31-24
Platība
57,9 m²
Stāvs
5 no 6
Istabas
2
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē