Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Putnu 31-29, 2 -istabu dzīvoklis, 58,1 m²

Pārdošanas sākums: Q3 2014

MĀJAS AR SKATU PĀRI KOKU GALOTNĒM

Saulainais dzīvoklis ar atsevišķo guļamistabu veidots, domājot par tiem, kuri novērtē dabiskas un pamatīgas lietas, mīl uzņemt viesus un ar prieku atgriežas mājās. Dzīvokļa interjers veidots siltos un dabiskos toņos, tādejādi radot dzīvoklī omulīgu un mājīgu atmosfēru.

Par mājām

Gaišais 2 istabu dzīvoklis sestajā stāvā patiks tiem, kuri novērtē sauli un siltumu. Dzīvokļa logi vērsti uz dienvidiem, nodrošinot dzīvoklī pietiekami daudz gaismas pat drūmajos ziemas mēnešos. Savukārt vasarā par nozīmīgu dzīvokļa daļu noteikti kļūs plašais balkons. Pietiekami liels, lai uz tā sarīkotu jauku vakaru ar draugiem vai gūtu panākumus balkona puķkopībā. Ar dzīvojamo istabu apvienotā virtuve veido plašu telpu saviesīgiem pasākumiem, bet nelielā guļamistaba ar ieeju no koridora, ja nepieciešams, dos iespēju norobežoties.

Koridors

Šajā dzīvoklī koridors ir ļoti būtiska plānojuma daļa. Ienākot priekšnamā, jūs vispirms pamanīsiet un novērtēsiet ērto nišu skapim virsdrēbju un apavu glabāšanai, tāpat te atradīsies vieta arī nelielai kumodei vai plauktiņam, kur parocīgi novietot atslēgas un citus ikdienas sīkumus. Pārējais dzīvoklis jums atklāsies pamazām, jo plānojums veidots tā, lai nerastos caurstaigājamas telpas.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamā istaba, kas apvienota ar virtuvi, ir kā radīta omulīgiem vakariem draugu un ģimenes lokā. Nišā izvietotā virtuves daļa ļauj telpu ērti sadalīt vairākās neatkarīgās zonās un noslēpt no svešām acīm to, ko negribas uzreiz izrādīt. Te pietiks vietas gan modernai virtuves iekārtai, gan nelielam galdiņam, kuru vajadzības gadījumā var izmantot arī kā darba vietu. Pārdomāti iekārtojot istabu, atradīsies arī pietiekami daudz vietas, lai sarīkotu nelielas svinības ar draugiem.

Guļamistaba

Ieeja guļamistabā ierīkota no koridora, kas sniedz iespēju saglabāt šīs telpas privātumu, kā arī ērti nokļūt vannas istabā un virtuvē, netraucējot tos, kas uzturas dzīvojamajā istabā.

Vannas istaba

Nelielajā, pārdomāti plānotajā vannas istabā esam uzstādījuši dušas kabīni, tāpēc tajā pietiks vietas arī veļas mašīnai, nelielam skapītim un dvieļu žāvētājam. Līdzīgi kā pārējā dzīvokļa interjerā, arī vannas istabas apdarei izmantoti saulainie un siltie dabas toņi. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un modernu santehniku, papildus komfortam ierīkota apsildāmā grīda.

Balkons

Balkons šim dzīvoklim ir kā papildus istaba. Tā ir vieta, kur siltās pēcpusdienās noteikti vēlēsieties uzkavēties ilgāk, priecājoties par plašo, iedvesmojošo skatu uz zaļo apkārtni, kas katrā gadalaikā iegūst jaunas krāsas un akcentus. Uz balkona pietiks vietas gan nelielam galdiņam un pāris krēsliem, gan sauļošanās krēslam vasarā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Putnu 31-29
Platība
58,1 m²
Stāvs
6 no 6
Istabas
2
Priekšrocības
Balkons

Kontakti

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē