Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Tumes iela 25

Mierpilna un klusa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas pulsa

Ziepniekkalns ir zaļa un mierpilna apkaime. Lai arī netālu atrodas divas lielas pilsētas maģistrāles - Kārļa Ulmaņa gatve un Lielirbes iela, ar savrupmājām apbūvētais Ziepniekkalns ir klusa un ģimenēm piemērota apkaime. Bonava māja ir lieliska dzīvesvieta cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot klusumā un mierā.

Par dzīvesvietu

Jauno projektu "Tumes25" Tumes ielā 25 veidos divas dzīvojamās ēkas. Šajā privātmāju un zaļas vides ieskautajā apkaimē tiks piedāvāti pārdomāta plānojuma un platības 2 un 3 istabu dzīvokļi, par plašam klientu lokam pieejamām cenām. Jauno mājas iemītnieku ērtībām un labsajūtai, katram dzīvoklim būs individuāla noliktavas telpa mājas pagrabstāvā. Piemājas teritorija tiks labiekārtota un apzaļumota. Pagalmā paredzēta arī vieta virszemes autostāvvietām. No ielas un kaimiņu mājām projektu un tā plašo teritoriju norobežos zaļš dzīvžogs. Piesakies jau tagad un kļūsti par agrīno rezervācijas veicēju, kuriem būs iespēja iegādāties šajā projektā savas jaunās mājas vis izdevīgāk.

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē