Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Atrašanās vieta

Ziepniekkalns

Apraksts

Dzīvokļi Ziepniekkalnā

Mūsdienīga iespēju daudzveidība vēsturisku muižu ielokā

Dzīvokļi Ziepniekkalnā, it sevišķi jaunajos projektos, ir ļoti populāra prasība dzīvokļu meklētāju vidū. Ziepniekkalns ir Rīgas apkaime Daugavas kreisajā krastā. Visbiežāk tur dzīvot izvēlas tie cilvēki, kuri novērtē pilsētas komfortu, bet tajā pašā laikā arī mieru un klusumu. Ziepniekkalns lieliski piemērots mūsdienīgām ģimenēm, kas vēlas būt rokas stiepiena attālumā no pilsētas epicentra, ikdienā baudot mieru, klusumu, dabas tuvumu un arvien piesātinātāku kultūras dzīvi.

Ziepniekkalns atrodas Pārdaugavas dienvidu daļā un robežojas ar Atgāzenes, Torņakalna, Salu, Bišumuižas un Ozolciema apkaimēm. Ziepniekkalna kopējā platība ir 5942 km2, kas to padara par teritorijas ziņā vienu no lielākajām Rīgas apkaimēm. Arī iedzīvotāju skats ir ievērojams – 2018. gadā par Ziepniekkalna iedzīvotājiem sevi uzskatījuši aptuveni 33 tūkstoši cilvēku jeb 5,2% rīdzinieku. Apkaimē iezīmējas vismaz 2 daudzfunkcionālie centri – ap Tadaiķu un Valdeķu ielas krustojumu esošais tā dēvētais „vecais” Ziepniekkalns un “jaunais” Ziepniekkalns, kas izvietojies ap trolejbusu galapunktu – Tumes ielas tuvumā.

Ziepniekkalnu no trim debespusēm ieskauj pilsētas maģistrāles ar intensīvu sabiedriskā transporta satiksmi, sniedzot iespēju gan ar sabiedrisko, gan privāto transportu ātri un ērti nokļūt ne vien citās Rīgas apkaimēs, bet arī ārpus pilsētas. Par būtiskākajām apkaimes ielām uzskatāma Vienības gatve, K. Ulmaņa gatve, kā arī Mūkusalas / Ziepniekkalna, Valdeķu, Graudu un Ozolciema ielas.