Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Mūsdienīgs balkons

Mūsdienīgs balkons

Balkons – vieta atpūtai ne noliktava

Strukturēts grīdas segums

Ja vēlaties uz balkona radīt dabiskas ārtelpas efektu, vislabāk grīdas segumam izmantot terases dēļus vai mākslīgo zālienu. Terases dēļiem nav nepieciešami sagatavošanas darbi un tie atgādina par ārpilsētas dzīvi, atvērtām verandām un dārza svētkiem. Savukārt mākslīgais zāliens, papildināts ar  dzīvajiem augiem un vasaras puķēm podiņos, radīs  dabas klātbūtnes sajūtu un ienesīs jūsu mājoklī vasaru cauru gadu.

“Gudrs” apgaismojums

Apgaismojums ir lielisks palīgs noskaņas radīšanai. Āra sienas laternas, stāvlampas, spotlampas un veselas spuldzīšu virtenes var novietot pa visu perimetru vai pat iemontēt grīdā. Mazs balkons izskatīsies plašāks, ja jaudīgu gaismas avotu novietos pie sienas. Sienas svečturi un virtenes rada romantisku gaisotni, lampas ar dekoratīvu abažūru noskaņo relaksācijai pēc darbdienas, savukārt spotlampas papildinās interjeru haitek stilā.

Pārdomāts iekārtojums

Tieši telpas iekārtojums būs tas, kas noskaņos uz atpūtu un relaksāciju. Nav vajadzīgs daudz – pāris ērtu krēslu, zems dīvāniņš vai sēžammaisi un neliels kafijas galdiņš dzērienu, augļu vai grāmatas novietošanai. Emocionālo iespaidu iespējams radīt ar detaļām – krāsainiem plediem, spilveniem, mīkstiem paklājiņiem, ziediem un nelieliem interjera priekšmetiem.

Uzglabāšana

Nav jau arī tā, pilnībā jāatsakās no papildu glabāšanas vietu ierīkošanas uz balkona. Piekaramie plaukti, sienas statīvi neaizņems daudz vietas, toties uz tiem varēs novietot nelielas lietas. Vēl ir ir vērts atcerēties, ka arī atpūtai domātās mēbeles var apvienot vairākas funkcijas. Sēžamkrēsls ar lādi uzglabāšanai, dīvāns ar izvelkamu atvilkni ļauj apvienot gan atpūtas gan uzglabāšanas funkcijas.