Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Padomi praktiskai priekšnama iekārtošanai

Padomi praktiskai priekšnama iekārtošanai

Priekšnams mājoklī kalpo kā robeža starp ielu un jūsu dzīves telpu. Tur tiek uzglabātas virsdrēbes un apavi, tajā atrodamies gan īsi pirms došanās ārā, gan arī tas mūs sveicina un sagaida, ik reizi atgriežoties mājās. Ikviens priekšnams ir kā seja visai mājvietai, tāpēc tā iekārtojums ir patiesi nozīmīgs omulīgai un siltai māju sajūtai.

Virsdrēbju un apavu uzglabāšana

Pārlieku masīvi un dziļi skapīši atņem brīvo telpu. Tāpēc, ja vien tas ir iespējams, izvairieties priekšnamā un tā skapjos uzglabāt jebko lieku vai ikdienā neizmantotu, ļaujot šajā zonā atrasties tikai aktuālajam sezonas apģērbam un priekšmetiem. Tā jūs ne tikai lietderīgi izmantosiet pieejamo platību, bet arī daudz vienkāršāk būs uzturēt tajā ikdienišķu kārtību. Nelieliem mājokļiem īpaši piemēroti būs atvērta tipa skapji ar āķīšiem. Apavi glīti atradīs vietu īpašā uzglabāšanas plauktiņā, statīvā vai gaumīgās kastēs. Savukārt neliels soliņš atvieglos jūsu dzīvi, piemēram, lai varētu apsēsties, uzvelkot apavus, kā arī vienlaicīgi varat to padarīt par papildu uzglabāšanas vietu apaviem vai citām nepieciešamajām lietām.

shutterstock_646505134.jpg

Izmantojiet pieejamo telpu un radiet plašuma sajūtu

Bieži vien pārāk zemu novērtējam telpas stūru sniegtās iespējas, taču patiesībā ar to palīdzību varam iegūt vairāk vietas dažādu lietu uzglabāšanai vai novietošanai. Priekšnama stūrī varat izvietot plauktiņus aksesuāru uzglabāšanai. Pavisam nelielos mājokļos varat izmantot stūrus, lai tajos novietotu drēbju pakaramo vai apavu plauktiņus, jo šis risinājums būs patiešām kompakts. Novietojiet pie durvīm nelielu kumodi vai piekariniet plauktiņu nelieliem priekšmetiem, piemēram, tālrunim, plānotājam, smaržu pudelītei vai cimdiem, kas pastāvīgi tiek zaudēti. Noteikti parūpējieties par labu apgaismojumu. Ja gaitenī nav vietas spogulim, izmantojiet spoguļu mēbeles vai skapja durvis ar spoguli, jo papildus spoguļošanās funkcijai ikviena spoguļvirsma vizuāli arī paplašina telpu.

shutterstock_776971828.jpg

Nepazaudējiet mājokļa dvēseli

Praktiskas un funkcionāli pārdomātas nianses ir nudien svarīgas, lai priekšnams kalpotu jūsu ērtībām, tomēr, mūsuprāt, būtiski ir nepazaudēt un arvien uzturēt tajā telpas dvēseli. Arī labi organizētā priekšnamā tas ir pavisam viegli izdarāms, izmantojot vien pāris vienkāršus knifiņus. Novietojiet skaistu un oriģinālu paklāju pie ieejas durvīm, piemeklējiet neparastu atslēgu uzglabāšanas trauciņu vai pakaramo. Ja telpā ir brīva siena, varat pie tās piestiprināt greznus bilžu rāmjus ar iedvesmojošiem attēliem un citātiem, kā arī interesantu ziņojumu dēli, kas palīdzes atcerēties visu nepieciešamo pirms doties ārā no mājām. Nav vajadzīgs daudz, taču, ja katrs elements būs īpaši piemeklēts un atbilstošs jūsu gaumei un stilam, tas radīs patiešām mājīgu un aicinošu atmosfēru.

Bonava-Garnisonsva¨gen-14.jpg