Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Niansēts pelēkais kā fons dzīvespriekam un krāsām

Pelēkais ir vislabākā fona krāsa spilgtiem krāsu toņiem un akcentiem

Lai arī šķiet, ka šāda stila interjeros dominē baltā krāsa, patiesībā tas nozīmē mierīgus pasteltoņus – bēšo, gaiši zilo, zaļo un pelēko. Šoreiz nedaudz vairāk par pelēko.

Liekas, ka nav neizteiksmīgākas krāsas par pelēko, tomēr tai nenoliedzami piemīt dažas izcilas priekšrocības, kuras nav nevienai krāsai. To savulaik Pelēkajā pasakā visai izteiksmīgi aprakstīja Imants Ziedonis: “Es esmu gandrīz vissvarīgākā krāsa. Viss kļūst skaists tikai tad, ja noliek mani blakus.” Un tā arī ir – pelēkais ir vislabākā iespējamā fona krāsa, kas lieliski spēj sadzīvot ar jebkuru citu krāsu un toni. Pelēkais ir neitrāls, neuzkrītošs, nomierinošs fons, uz kura var izcelties spilgti, oriģināli interjēra priekšmeti. 

Pelēkais spēj novērst nepilnības un vizuālos trūkumus telpas arhitektūrā, ļauj novietot vienuviet praktiski nesavienojamus krāsu toņus un kombinēt stilistiski atšķirīgus priekšmetus un mēbeles. Un galu galā, tam piemīt tik daudz gradāciju un nianšu, ka ikviens var atrast sev ko piemērotu, lai ieramētu un izceltu savu īpašo interjēra objektu – vai tā būtu sarkana siena, spogulis neona zaļā rāmi, vecmāmiņas austā svītrainā sega vai tamborēts pleds.