Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Padomi, kā ietērpt mājokli rudens sajūtās

Padomi, kā ietērpt mājokli rudens sajūtās

Pavisam nevilšus nākas atskārst, ka klāt tas gada laiks, kad dienas jau sāk kļūt manāmi īsākas, gaisā jūtams spirdzinošs dzestrums un krāsainas rudens lapas griežas uzvarošā dejā uz ik katra soļa, kur ejam. Ir rudens. Taču tā vietā, lai skumtu par aizgājušo vasaru un bezrūpīgajām, saules pielietajām dienām, šoreiz vēlamies jums piedāvāt dažas idejas, kā ar rudens šķietami neatkārtojamo krāšņumu atdzīvināt jūsu dzīves telpu un ienest tajā papildu kripatiņu siltuma un krāsu.

Izgaismojiet un sasildieties

Laikā, kad ārā kļūst tumšāks un vēsāks, savās mājās uzburiet romantisku un sildošu atmosfēru! Šis ir īstais brīdis iegādāties dažnedažādu izmēru un formu sveces. Izvēlieties aromātiskās sveces, piemēram, kanēļa vai vaniļas, kas atgādinās svaigi ceptas rudens ābolu plātsmaizes smaržu. Ja vēlaties pielikt arī savu roku maģijas tapšanā, varat izmantot parastas sveces, tās izkārtojot glītā kompozīcijā un ietērpjot krāsainu rudens lapu vai kanēļa standziņu ietvarā (neaizmirstot par ugunsdrošību, protams), kā arī varat izgrebt mazo ķirbīti, liekot tam pārtapt par gaumīgu svečturi.

 

Vecmāmiņas adījumi goda vietā

Laiks vilkt ārā rūpīgi noglabātos siltos pledus un segas. Izvēlieties raupjus adījumus vai lielus rakstus, tā piešķirot papildu šarmu. Tiem būs gan acīm baudāms, gan arī praktisks pielietojums, kad rudenīgi drēgnajos vakaros ierausīsieties dīvānā uz kino vakaru ar karsta kakao tasi rokās. Atcerieties, ka adījumi un raksti var parādīties ne tikai segās, bet arī dekoratīvajās spilvendrānās un ikvienā citā telpas elementā!

Smelieties iedvesmu dabā

Ne vienmēr nepieciešams meklēt dārgus vai īpaši smalkus risinājumus sava interjera atsvaidzināšanai. Rudens pavisam noteikti ir tas laiks, kad daba mūs lutina ar neiedomājami krāšņām un bagātīgām, taču pieejamām dabas veltēm. Atrodiet mājās kādu lielu stikla trauku un piepildiet to ar kastaņiem un zīlēm, tā atceroties bērnību. Kādā citā traukā iepildiet ūdeni un ieberiet saujiņu ar dzērvenēm, kādu piparmētras lapu un dažas peldošās sveces. Paviesojieties tuvējā tirgū un iegādājaties dekoratīvos ķirbīšus, kas skaisti stāsies ierindā uz jūsu palodzes. Ugunīgi sarkanās kļavu lapas pievienojiet griezto rudens ziedu kompozīcijām un nolieciet goda vietā uz jūsu ēdamgalda. Ļaujieties radošumam, tveriet mirkli un izmantojiet iespējas, ko tikai šis gadalaiks mums neskopojoties sniedz!