Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Svaigi zaļais tonis - 2017.gada krāsa

Jaunākā tendence - svaigi zaļais tonis

2017. gada krāsa – jauna sākuma simbols

Pasaules autoritāte krāsu sistemātizācijas jomā “Pantone” nosaukusi 2017. gada krāsas toni. Greenery, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē to svaigo zaļumu, kas katru pavasari liecina par augu valsts atmošanos jaunai dzīvei, tiek raksturots kā svaigs citrusaugļu mizas dzeltenzaļais tonis. Tas ir svaigi zaļais tonis, kas izstaro vitalitāti, dzīvīgumu, atjautnotnes enerģiju un saules siltumu.  To raksturo plaukstošs lapojums, sulīgs apkārtējās pasaules zaļums pavasarī, kas liek dziļi ievilkt elpu un gūt jaunus spēkus tālākai dzīvei.

“Pantone” izvēle atspoguļo to, ka šobrīd sabiedrībai ir vajadzīgs līdzeklis pret sarežģītajām politiskajām un sociālajām problēmām. Jo vairāk cilvēki ir iegrimuši modernajā dzīvesveidā, jo lielākas ir viņu alkas rast mierinājumu dabiskajā skaistumā un vienotībā ar dabu. Jo vairāk viņi ir piesaistīti savām ierīcēm, jo lielāka ir vēlme no tām atvienoties un rast atjaunošanos caur dabisko un dzīvo.

Spirgti zaļais tonis ir universāla vissezonu krāsa, kas saskan ar daudzām krāsu kombinācijām. Tas biedrojas un draudzējas ar neitrālām un spožām krāsām, ar dziļi piesātinātiem toņiem un pasteļtoņiem, ar metāliskām nokrāsām un dabiskām krāsu notīm.  

Interjera krāsu tendences 2017. gadā ir raksturojis arī starptautiskais interjera žurnāls “Elle Decor”, solot, ka nākamgad interjera dizaineri iedvesmu smelsies personības daudzšķautņainībā.

Pārliecinātību raksturos dumākaini zilais krēslas tonis, pikanti sarkanais un laima zaļais – krāsas, kas ir kā radītas, lai piesaistītu uzmanību.

Nosvērtībai piederēsies pelēkbrūni iekrāsotie zaļie zemes toņi. Šos dabiskos toņus savai dzīves telapai izvēlēsies tradicionāla interjera cienītāji.

Savukārt tie, kas mīl mierīgu un komfortablu dzīvi, izvēlēsies blāvos pasteļtonus. Gaiši rozā, zils un dzeltens būs krāsas, kas noderēs, lai nākamgad savā dzīves telpā ienestu gaišus krāsu akcentus.