Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Vasarīgs skats pa logu

Vasarīgs skats pa logu

Logi nav paredzēti vien saules staru rotaļām uz istabas sienām. Radoši noformētas palodzes ir būtisks interjera elements, kas var skaisti papildināt telpas iekārtojumu, kā arī priecēt acis ik reizi pavēršot skatu uz logu. Tādēļ ierosinām pāris interesantus paņēmienus, kā logus un palodzes noformēt atbilstoši vasaras sezonai.

Vāzes ar un bez ziediem

Svaigi ziedi uz palodzes ir visai iecienīts dekora elements, ko papildināt ar košām vāzēm. Taču tikpat skaisti šīs vāzes izskatās arī bez ziediem. Kompozīcija ar vāzēm un krūkām dažādos izmēros un krāsās sniegs radošu akcentu. Galvenais – necensties tos līdzināt vienu pēc otra: pamīšus izkārtoti trauki ar ziediem tikai dažos no tiem patiesi uzlabos skatu gan no loga, gan uz to. Turklāt saules pielieti stikla trauki telpā radīs teju vai maģisku noskaņu.

Iekārtojums vairākos slāņos

Lai gan mājīgas telpas pamatā ir ielaist iespējami vairāk dienas gaismas, tā dažkārt var traucēt strādāt pie rakstāmgalda vai izgulēties brīvdienu rītos. Šādam nolūkam izvēlamies žalūzijas vai aizkarus, kas pasargā savu dzīvojamo telpu ne vien no acīs žilbinošiem saules stariem, bet arī no kaimiņu acīm. Lai aizkari neizskatītos pārlieku tumši un vienmuļi, eksperimentējiet ar vairākiem aizkaru slāņiem. Piemēram, caurspīdīgi aizkari telpu nodrošina ar pietiekami daudz dienas gaismas, tai pašā laikā nodrošinot telpas privātumu. Šādus aizkarus guļamistabā papildiniet ar biezākiem aizkariem košākā krāsā, kurus pa dienu skaisti piestiprināt pie sienas, bet vakarā aiztaisīt ciet. Savukārt viesistabā vēlams pieturēties pie viegliem krāsaina tekstila aizkariem.

Vasaras audums – lins

Lina auduma aizkari lieliski papildinās virtuvi vasaras sezonā. Tas ir mitruma izturīgs, un to ir vienkārši iztīrīt. Taču galvenais – lins ir ļoti viegls materiāls, ko visi asociē ar vasaras vieglumu un saules spožumu. Tik vien kā nomainot aizkarus, telpu iespējams būtiski pārveidot un ieviest jaunu dvesmu.