Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Rezervācijas līgums

Rezervācijas līguma parakstīšana un iegādes nosacījumi

Ja esat izvēlējušies dzīvokli projektā, kas vēl tiek būvēts, tad vispirms tiek slēgts dzīvokļa Rezervācijas līgums. Ja Jūsu izvēlētais dzīvoklis atrodas jau pabeigtā projektā, kas ir nodots ekspluatācijā, lūdzu, pārejiet uz sadaļu “Pirkuma līguma parakstīšana”.

Pirms rezervācijas līguma parakstīšanas mēs Jūs iepazīstināsim ar projekta un dzīvokļa tehnisko aprakstu, plānotajiem celtniecības termiņiem un pirkuma apmaksas nosacījumiem. Tāpat ar Jums iepriekš saskaņosim Pirkuma līguma paraugs un vienosimies par nākamajiem soļiem.

Pēc Rezervācijas līguma parakstīšanas pircējam 5 darba dienu laikā ir jāpārskaita pirmā iemaksa (parasti tie ir 10 - 15% no pirkuma summas) uz Bonava Latvija kontu. Tad, kad maksājums saņemts mūsu kontā, dzīvoklis skaitās pārdots, un šis statuss tiek atspoguļots arī mājaslapā. Pēc tam varēsiet pievērsties interesantākajai un laikietilpīgākajai dzīvokļa iegādes procesa daļai - dzīvokļa apdares izvēlei. Vairāk informācijas par dzīvokļa apdares izvēli lasiet šeit. 

Jaunā projekta ieguvumi

Lasīt vairāk