Darbs un karjera

Mēs mainām spēles noteikumus mājokļu tirgū

Mūsu misija ir radīt vairāk prieka pasaulē. Vīzija par laimīgām apkaimēm, kurās cilvēki var izbaudīt augstāko dzīves līmeni, ir ierakstīta mūsu sirdīs. Tas ir mūsu dzenulis - mērķis, kuram tuvojamies ar patiesu aizrautību.

Ja pieteiksieties Bonava vakancei, mēs apstrādāsim Jūsu personas datus atbilstoši Personāla atlases privātuma politikai [saite uz Personāla atlases privātuma politiku]

Bonava

"Mēs veidojam mājas un apkaimes – join our journey. Satiec Bonava darbiniekus no visām astoņām sadarbības valstīm un uzzini, kāpēc viņi strādā Bonava."

Mums ir kopīgas vērtības un mērķi, taču katrs no mums ir gājis savu ceļu, augot kā personības un profesionāļi. Mēs vienmēr kustamies uz priekšu, vienmēr mērķējam augstāk un tālāk, tajā pašā laikā tiecoties saglabāt balansu starp darbu un personīgo dzīvi. Esam gājuši tālu ceļu. Protams, ne vienmēr tas ir bijis viegls, taču esam pārliecināti, ka kopā mēs varam.

Mūsuprāt, ir svarīgi meklēt un atklāt jaunas iespējas. Ne vien personīgai izaugsmei, bet arī radot vietas ar piederības sajūtu. Mēs tam ticam. Katru dienu mēs izaicinām sevi mainīt spēles noteikumus dzīvojamo māju attīstības jomā, lai vēl vairāk cilvēku varētu dzīvot labākās mājvietās.

Join our Journey!

“Esmu pārliecināts, ka nekustamo īpašumu nozarē ir nepieciešamas būtiskas pārmaiņas, lai attīstība turpinātos. Tāpēc kopā ar izcilo un aizrautīgo Bonava komandu, mēs ik dienas izaicinām mājokļu tirgu mainīties.”

Joakims Hallengrens

Bonava valdes priekšsēdētājs