Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Darbs un karjera

Mēs mainām spēles noteikumus mājokļu tirgū

Mūsu misija ir radīt vairāk prieka pasaulē. Vīzija par laimīgām apkaimēm, kurās cilvēki var izbaudīt augstāko dzīves līmeni, ir ierakstīta mūsu sirdīs. Tas ir mūsu dzenulis - mērķis, kuram tuvojamies ar patiesu aizrautību.

Ja pieteiksieties Bonava vakancei, mēs apstrādāsim Jūsu personas datus atbilstoši Personāla atlases privātuma politikai [saite uz Personāla atlases privātuma politiku]

Bonava

"Mēs veidojam mājas un apkaimes – join our journey. Satiec Bonava darbiniekus no visām astoņām sadarbības valstīm un uzzini, kāpēc viņi strādā Bonava."

Mums ir kopīgas vērtības un mērķi, taču katrs no mums ir gājis savu ceļu, augot kā personības un profesionāļi. Mēs vienmēr kustamies uz priekšu, vienmēr mērķējam augstāk un tālāk, tajā pašā laikā tiecoties saglabāt balansu starp darbu un personīgo dzīvi. Esam gājuši tālu ceļu. Protams, ne vienmēr tas ir bijis viegls, taču esam pārliecināti, ka kopā mēs varam.

Mūsuprāt, ir svarīgi meklēt un atklāt jaunas iespējas. Ne vien personīgai izaugsmei, bet arī radot vietas ar piederības sajūtu. Mēs tam ticam. Katru dienu mēs izaicinām sevi mainīt spēles noteikumus dzīvojamo māju attīstības jomā, lai vēl vairāk cilvēku varētu dzīvot labākās mājvietās.

Join our Journey!

“Esmu pārliecināts, ka nekustamo īpašumu nozarē ir nepieciešamas būtiskas pārmaiņas, lai attīstība turpinātos. Tāpēc kopā ar izcilo un aizrautīgo Bonava komandu, mēs ik dienas izaicinām mājokļu tirgu mainīties.”

Joakims Hallengrens

Bonava valdes priekšsēdētājs