Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Kaimiņattiecības

Kaimiņattiecību kopējs ir cilvēks, kas palīdz radīt laimīgu apkaimi. Mēs esam izveidojuši šo atbalsta programmu, lai iedvesmotu visus tos, kas kopā darbojas, lai radītu īsto kaimiņu sajūtu. Šeit Tu vari uzzināt, ko tas nozīmē.

Būt kaimiņattiecību kopējam nozīmē būt pozitīvam piemēram, kas iedrošina citus un kam patiesi rūp apkaime un kopības sajūta. Šāds cilvēks ir kā līme, kas visus satur kopā. Tas var notikt dažādos veidos – organizējot vakariņu klubu, jogas nodarbības vai daloties labākajos tomātu audzēšanas padomos.

Šie cilvēki, kas mīt mūsu vidū, pieliek pūles, lai radītu apkaimes kopības sajūtu, tāpēc viņi ir pelnījuši atzinību un iedrošinājumu. Kas zina, varbūt arī Tavā tuvumā ir kāds kaimiņattiecību kopējs.

Iedvesmojies no citu kaimiņu aktivitātēm

Teritorijas apzaļumošana Prūšu 4b

"Bonava Latvija" projekta Prūšu ielā 4b iedzīvotāji mīl pavadīt laiku savas mājas pagalmā - šeit notiek kopīga svētku svinēšana, dažādas spēles, sacensības un pat maltīšu gatavošana. Kā stāsta viena no iedzīvotājām, Nataļja, šīs aktivitātes aizsākušās jau pirms diviem gadiem, kad visi iemītnieki ievākušies jaunajos dzīvokļos. Lai piemājas teritoriju padarītu vēl skaistāku un zaļāku, kaimiņu aktivitāšu atbalsta programmas ietvaros mājas iedzīvotājiem palīdzējām nodrošināt krūmus un dārznieces konsultāciju apstādījumu veidošanai.

Treniņu grupa Dreilinga mājās

Jau kopš 2021. gada vidus "Bonava Latvija" projektā "Dreilinga mājas" norisinās funkcionālā fitnesa treniņi. Iniciatīvas aizsācēja Rita stāsta, ka nu treniņu grupā ir jau vairāk nekā 40 biedri no "Dreilinga māju" apkaimes. Kaimiņu aktivitāšu atbalsta programmas ietvaros treniņu grupai palīdzējām sagādāt papildu inventāru un citas sportošanai nepieciešamās lietas.

Galda tenisa turnīrs projektā Pagalms 2.0

"Bonava Latvija" projekta "Pagalms 2.0" iedzīvotāji ir īsteni galda tenisa entuziasti. Kopīgiem spēkiem organizētajā galda tenisa turnīrā "Pagalms Open" piedalās gan lieli, gan mazi spēlētāji ar un bez pieredzes. Viens no iniciatīvas aktīvistiem, Dāvis, norāda, ka kopā pavadītais laiks sniedz patīkamas emocijas, ļauj iepazīties ar kaimiņiem un veidot pozitīvu kopābūšanu. Kaimiņu aktivitāšu atbalsta programmas ietvaros treniņu grupai palīdzējām sagādāt galda tenisa inventāru un citas turnīram nepieciešamās lietas.

Uzzini vairāk