Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2

Laipni lūgti jaunajās mājās!

Ko Jūs sagaidāt no savas jaunās dzīvesvietas?

Ko Jūs sagaidāt no savas jaunās mājvietas apkārtnes? Dabas klātbūtni, ar kājām sasniedzamu attālumu līdz Jūsu bērna skolai? Vai tā ir vieta, kur vēlaties ārā spēlēties ar bērniem, vai uzaicināt draugus ciemos uz vēlajam brokastīm svētdienas pēcpusdienā? Šeit, Bonava, ir pieejams tas viss un vēl vairāk. Mūsu galvenais uzdevums ir radīt ģimenei draudzīgas, aktīvam dzīvesveidam atbilstošas vai sociāli plaukstošas apkaimes, kas atbilst Jūsu vajadzībām vai izvēlējam dzīvesveidam. 

globalassets/salesdescriptiontypes/defaultmedia/driverfamily/1200x1200_family.jpg

Ģimenei draudzīgs

Laipni lūgti mājās, kur Jūsu bērni var uzaugt brīvi. Kur spēļu laukumi ir pieejami tepat aiz stūra. Kur skolas, bērnudārzi un draugi visās vecuma grupās ir sastopami tuvējā apkārtnē. Mēs, Bonava, radām ģimenei draudzīgas apkaimes, kur Jūsu bērni var uzaugt drošā un priekpilnā vidē. Kur bērni var būt bērni.

Jūsu jaunais mājoklis ir šeit
globalassets/salesdescriptiontypes/defaultmedia/driveractive/1200x1200_active_2.jpg

Aktīvs dzīvesveids

Mēs apzināmies aktīva dzīvesveida nozīmīgumu un to, cik svarīga ir tā pieejamība. Cik būtiska ir iespēja izbaudīt rīta skrējienu pirms darba vai doties uz parku trenēties kopā ar savu labāko draugu. Un kādēļ gan neizmantot vakaru ātrai peldei pirms saulrieta?

Jūsu jaunais mājoklis ir šeit