Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Saloki savu drošo Ziemassvētku māju

Bonava šogad atbalsta labdarības maratonu "Dod pieci!", un vēlamies papildu atbalsta iespējas un vienlaicīgi arī ģimenisku nodarbošanos kādam tumšam ziemas vakaram mājās piedāvāt arī Tev. Par katru sociālajos tīklos ievietotu foto vai video ar mājiņas locīšanas procesu Bonava ziedos 5 EUR "Dod pieci!".

Lai piedalītos aktivitātē, dari, lūk, ko:

  1. Izdrukā mājiņu, ko iespējams lejupielādēt šeit. Ērtāk būs, ja varēsi drukāt vai uzlīmēt maketu uz cietāka papīra, lai mājiņa stāv stingri un stabili.
  2. Saloki mājiņu. Padari to par aizraujošu procesu - iesaisti ģimenes locekļus klātienē vai draugus tiešsaistes zvanā - kopā jautrāk! Mājiņu noteikti varat arī izkrāsot vai kā citādi izrotāt. Varat pat izgatavot veselu pilsētu!
  3. Locīšanas procesu iemūžini kādā sociālajiem tīkliem draudzīgā formātā - foto vai video. Ierobežojumu nav - dari to tā, kā, Tavuprāt, izskatās vislabāk un visvairāk atbilst Tev - galvenais, lai redzama arī gatava mājiņa. 
  4. Publicē uzņemto sociālajos tīklos, atzīmējot @bonavalatvija, kā arī pievienojot tēmturus #DodPieci2020, #ParLaimīgāmMājām un #AtbalstsLaimīgāmMājām.
  5. Mēs ziedosim 5 EUR "Dod pieci!" labdarības maratonam, lai palīdzētu vardarbībā skartajiem sākt dzīvi no jauna - patiešām laimīgās mājās. 
Atbalsti arī Tu!
Ziedo ar dziesmu