Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Jaunā dzīvokļa iegāde

No sapņa par māju līdz sapņu mājoklim

Mēs darīsim visu, lai Jums palīdzētu un atvieglotu jaunā mājokļa iegādes procesu, sniedzot Jums padomus un konsultācijas. Mūsu mērķis ir atbalstīt Jūs ne tikai šī ceļojuma laikā, bet arī pēc tam, kad esam Jums atdevuši mājokļa atslēgas un Jūs esat pārcēlušies uz jauno dzīvesvietu.

Ja Jūs esat pieņēmuši lēmumu iegādāties dzīvokli kādā no Bonava Latvija projektiem, tad šajā sadaļā Jūs atradīsiet svarīgāko informāciju par dzīvokļa rezervēšanas un iegādes procedūru mūsu projektos.

1. Rezervācijas līguma parakstīšana un iegādes nosacījumi 

Ja esat izvēlējušies dzīvokli projektā, kas vēl tiek būvēts, tad vispirms tiek slēgts dzīvokļa Rezervācijas līgums. Ja Jūsu izvēlētais dzīvoklis atrodas jau pabeigtā projektā, kas ir nodots ekspluatācijā, lūdzu, pārejiet uz sadaļu “Pirkuma līguma parakstīšana”.

Pirms rezervācijas līguma parakstīšanas mēs Jūs iepazīstināsim ar projekta un dzīvokļa tehnisko aprakstu, plānotajiem celtniecības termiņiem un pirkuma apmaksas nosacījumiem. Tāpat ar Jums iepriekš saskaņosim Pirkuma līguma paraugs un vienosimies par nākamajiem soļiem.

Pēc Rezervācijas līguma parakstīšanas pircējam 5 darba dienu laikā ir jāpārskaita pirmā iemaksa (parasti tie ir 10 - 15% no pirkuma summas) uz Bonava Latvija kontu. Tad, kad maksājums saņemts mūsu kontā, dzīvoklis skaitās pārdots, un šis statuss tiek atspoguļots arī mājaslapā. Pēc tam varēsiet pievērsties interesantākajai un laikietilpīgākajai dzīvokļa iegādes procesa daļai - dzīvokļa apdares izvēlei. Vairāk informācijas par dzīvokļa apdares izvēli lasiet šeit. 

2. Bankas finansējums

Ja dzīvokļa iegādei Jums ir nepieciešams bankas finansējums, tad pirms Rezervācijas līguma parakstīšanas iesakām apmeklēt bankas kredītspeciālistu un noskaidrot savas iespējas saņemt hipotekāro kredītu. Bonava Latvija sadarbojas ar visām vadošajām bankām Latvijā. Visu banku kredītspeciālistu kontakti ir pieejami Bonava Latvija mājaslapā pie katra projekta. Kamēr banka gatavo lēmumu par kredīta piešķiršanu, Jums ir iespēja "pieturēt" izvēlēto dzīvokli, mutiski to rezervējot uz laiku līdz vienai nedēļai.

3. Pirkuma līguma parakstīšana

Kad māja, kurā atrodas Jūsu izvēlētais dzīvoklis, ir nodota ekspluatācijā (vai dzīvoklis ir izvēlēts jau uzbūvētā un ekspluatācijā nodotā projektā), tad var slēgt Pirkuma līgumu un doties pie notāra, lai noformētu dokumentus pircēja īpašumtiesību reģistrācijai Zemesgrāmatā.

Ja dzīvokļa iegādei tiek izmantots kredīts, Jums ir jāpārskaita pirmā iemaksa uz Bonava Latvija kontu 5 darba dienu laikā pēc Pirkuma līguma parakstīšanas. Ja pirmā iemaksa tika veikta jau saskaņā ar iepriekš parakstīto Rezervācijas līgumu, šī summa no pēdējā maksājuma tiek atskaitīta. Pārējo summu saskaņā ar Darījuma konta līgumu banka pārskaita Bonava Latvija pēc pircēja īpašumtiesību reģistrācijas Zemesgrāmatā.

Ja kredīts dzīvokļa iegādei nav nepieciešams, Jūs varat pārskaitīt visu pirkuma summu par dzīvokli uzreiz pēc Pirkuma līguma parakstīšanas vai saskaņā ar Darījuma konta līgumu.

4. Dzīvokļa reģistrācija Zemesgrāmatā

Jums nav jāuztraucas par dokumentu noformēšanu, jo Bonava Latvija jurists pats sagatavo līgumus, sarunā vizīti pie notāra, apmeklē notāru kopā ar Jums un iesniedz dokumentus Zemesgrāmatā. Pēc tam jaunais īpašnieks tiek informēts par to, kad var saņemt Zemesgrāmatu apliecību oriģinālus Bonava Latvija birojā.

Jūs kā pircējs sedzat visas ar savu īpašumtiesību reģistrāciju saistītās izmaksas - valsts un kancelejas nodevas, kā arī izmaksas par notāra pakalpojumiem. Pirms vizītes pie notāra mēs Jums savlaicīgi nosūtīsim informāciju par visām nodevām, to lielumu un apmaksas kārtību.

5. Atslēgu saņemšanas diena

Sava jaunā dzīvokļa atslēgas Jūs saņemsiet pēc tam, kad dzīvoklis būs reģistrēts zemesgrāmatā uz Jūsu vārda. Dzīvokļa nodošanas procedūrai jāieplāno laiks no pusotras līdz divām stundām, jo Jum būs vēlreiz jāveic rūpīga dzīvokļa apskate, jāparaksta pieņemšanas - nodošanas akts un iepriekš ar Jums saskaņots Apsaimniekošanas līgums, kuru sagatavo izvēlētā apsaimniekošanas kompānija (Bonava savus projektus neapsaimnieko). Pēc dzīvokļa pieņemšanas mūsu darbinieks lūgs Jums aizpildīt anketu un novērtēt Bonava Latvija sniegto pakalpojumu kvalitāti.

6. Garantijas

Ja dzīvokļa garantijas laikā, kas ir 2 gadi no tā pieņemšanas dienas, Jums rodas jautājumi par jauno mājokli, vai pamaniet kādas nepilnības, lūdzu, sazinieties ar mūsu darbiniekiem, kas atbildīgi par garantijas remontiem, zvanot pa Rokasgrāmatā norādīto tālruni vai rakstot e-pastu. Pieteikumā, lūdzu, norādiet gan savu dzīvokļa numuru, gan kontakttālruni.

Mēs ceram, ka šie soļi palīdzēja Jums labāk saprast dzīvokļa iegādes procesu un atvieglos Jūsu ceļu uz jaunajām mājām. Ja tomēr rodas vēl kādi jautājumi vai neskaidrības, noteikti sazinieties ar mums!

Esiet sveicināti Jūsu jaunajās mājās!

Laiks mainīt vidi. Uz labāku.

Mūsuprāt ir īstais laiks salīdzināt ne tikai šīs dienas cenu jaunajam un sērijveida dzīvoklim, bet izvērtēt ieguvumus, paskatoties uz šo pirkumu ilgākā laika posmā. Lasīt vairāk

Kā rīkoties, ja jaunā dzīvokļa iegādei nepieciešams kredīts?

Lasīt vairāk