Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Finansējums mājokļa iegādei

Ja dzīvokļa iegādei Jums ir nepieciešams bankas finansējums, tad pirms Rezervācijas līguma parakstīšanas iesakām noskaidrot savas finanšu iespējas saņemt hipotekāro kredītu. Savukārt, kamēr banka gatavo lēmumu par kredīta piešķiršanu, Jums ir iespēja uz nedēļu mutiski rezervēt sev iepatikušos dzīvokli.

Bonava Latvija sadarbojas ar Latvijā vadošajām bankām. Novērtējot mūsu pieredzi un uzticamību, bankas ir sagatavojušas īpašus hipotekārā kredīta un dokumentu noformēšanas nosacījumus dzīvokļa iegādei Bonava Latvija projektos.

Ko piedāvā bankas?

Der atcerēties, ka katru kredīta pieteikumu banka vērtē individuāli. Tomēr galvenie nosacījumi visiem Bonava klientiem ir sekojoši:
- Minimālā pirmā iemaksa jaunā projektā ir no 5% līdz 15% no plānotās pirkuma summas, atkarībā no izmantotās kreditēšanas programmas bankā. Ja pirmā iemaksa tika veikta jau saskaņā ar Rezervācijas līgumu, izsniedzot kredītu, banka šo maksājumu ņem vērā.

- Jums nav nepieciešams pasūtīt un maksāt par jaunā dzīvokļa vērtējumu. Bankas sadarbībā ar Bonava Latvija ir izstrādājušas un apstiprinājušas savu iekšējo dzīvokļu vērtējumu, kas sakrīt ar dzīvokļa cenu.

- Mūsu kā pārdevēja nosacījums darījuma veikšanai ar banku ir Darījuma konta izmantošana. Tas ir drošākais un ērtākais veids kredīta pārskaitīšanai gan pircējam, gan pārdevējam. Pirmo iemaksu Jūs pārskaitāt uz Bonava Latvija kontu, bet pārējo summu saskaņā ar Darījuma konta līgumu banka pārskaita mums pēc pircēja īpašumtiesību reģistrācijas Zemesgrāmatā.
Darījuma konta līguma atvēršanai Bonava Latvija klientiem bankas ir noteikušas fiksētu maksu, kas ir zemāka par standarta cenrādī noteikto.

Mēs ar prieku palīdzēsim Jums jaunā mājokļa iegādē, sniegsim padomus un konsultēsim, lai dzīvokļa iegādes un kredīta noformēšanas process Jums būtu viegls un saprotams. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, droši sazinieties ar mums.

Finansējumu nodrošina

SWED.jpg

Uzzināt savas iespējas šeit.

 

Konsultaciju_baneris.jpg

Pieteikties Luminor bankas konsultācijai šeit.

 

Pieteikties bankas Citadele konsultācijai šeit.

 

Uzzināt savas iespējas šeit.
 
 
 
Uzzināt savas iespējas šeit.