Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Finansējums mājokļa iegādei

Ja dzīvokļa iegādei Jums ir nepieciešams bankas finansējums, tad pirms Rezervācijas līguma parakstīšanas iesakām noskaidrot savas finanšu iespējas saņemt hipotekāro kredītu. Savukārt, kamēr banka gatavo lēmumu par kredīta piešķiršanu, Jums ir iespēja uz nedēļu mutiski rezervēt sev iepatikušos dzīvokli.

"Bonava Latvija" sadarbojas ar Latvijā vadošajām bankām. Novērtējot mūsu pieredzi un uzticamību, bankas ir sagatavojušas īpašus hipotekārā kredīta un dokumentu noformēšanas nosacījumus dzīvokļa iegādei Bonava Latvija projektos.

Ko piedāvā bankas?

Der atcerēties, ka katru kredīta pieteikumu banka vērtē individuāli. Tomēr galvenie nosacījumi visiem "Bonava" klientiem ir sekojoši:- Pirmās iemaksas apjoms par dzīvokli jaunajā projektā variē no 5% līdz 15% no kopējās pirkuma summas, atkarībā no izmantotās kreditēšanas programmas bankā. Ja pirmā iemaksa tika veikta jau saskaņā ar Rezervācijas līgumu, izsniedzot kredītu, banka šo maksājumu ņem vērā.

- Jums nav nepieciešams pasūtīt un maksāt par jaunā dzīvokļa vērtējumu. Bankas sadarbībā ar "Bonava Latvija" ir izstrādājušas un apstiprinājušas savu iekšējo dzīvokļu vērtējumu.

- Mūsu kā pārdevēja nosacījums darījuma veikšanai ar banku ir Darījuma konta izmantošana. Tas ir drošākais un ērtākais veids kredīta pārskaitīšanai gan pircējam, gan pārdevējam. Pirmo iemaksu Jūs pārskaitāt uz "Bonava Latvija" kontu, bet pārējo summu saskaņā ar Darījuma konta līgumu banka pārskaita mums pēc pircēja īpašumtiesību reģistrācijas Zemesgrāmatā.
Darījuma konta līguma atvēršanai "Bonava Latvija" klientiem bankas ir noteikušas fiksētu maksu, kas ir zemāka par standarta cenrādī noteikto.

Mēs ar prieku palīdzēsim Jums jaunā mājokļa iegādē, sniegsim padomus un konsultēsim, lai dzīvokļa iegādes un kredīta noformēšanas process Jums būtu viegls un saprotams. Mūsu kredītspeciāliste Amanda Jums palīdzēs orientēties banku piedāvājumu labirintos, sniegs atbalstu pieteikuma aizpildīšanā mājokļa kredīta saņemšanai un komunikācijā ar bankām, kā arī izskaidros svarīgāko par ALTUM atbalsta saņemšanu un atbildēs uz citiem jautājumiem. Lai pieteiktos kredītspeciālista konsultācijai, rakstiet uz pardosana@bonava.lv. 

Finansējumu nodrošina

SWED.jpg

Uzzināt vairāk un pieteikties konsultācijai Swedbank

 

Konsultaciju_baneris.jpg

Īpašais “Luminor” piedāvājums “Bonava Latvija” klientiem

Atsevišķiem gatavajiem dzīvokļiem “Bonava Latvija” projektos “Dreilinga mājas” (Robežu 17), “Vertikāles” un “Ropažu 16” (pirmā un otrā māja) – aizdevums ar fiksētu 3,75% likmi pirmos 2 gadus. Bezmaksas kredīta līguma noslēgšana, īpašuma vērtējums un standarta darījuma konts. Piedāvājums nekombinējas ar "Bonava Latvija" komunālo pakalpojumu apmaksu 2 gadu garumā.

Uzzināt vairāk un pieteikties konsultācijai

 

Pieteikties bankas Citadele konsultācijai šeit.

 

Uzzināt savas iespējas šeit.
 
 
 
 
Uzzināt vairāk

Bonava kredītspeciālists – vieglākam ceļam līdz jaunajam mājoklim

 

Mūsu kredītspeciāliste Amanda Jums palīdzēs orientēties banku piedāvājumu labirintos, sniegs atbalstu pieteikuma aizpildīšanā mājokļa kredīta saņemšanai un komunikācijā ar bankām, kā arī izskaidros svarīgāko par ALTUM atbalsta saņemšanu un atbildēs uz citiem jautājumiem. Lai pieteiktos kredītspeciālista konsultācijai, rakstiet uz pardosana@bonava.lv.