Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Bankas finansejums

Kā rīkoties, ja jaunā dzīvokļa iegādei nepieciešams kredīts?

Ja dzīvokļa iegādei Jums ir nepieciešams bankas finansējums, tad pirms Rezervācijas līguma parakstīšanas iesakām noskaidrot savas finanšu iespējas saņemt hipotekāro kredītu. Bonava Latvija sadarbojas ar visām vadošajām bankām Latvijā. Šeit ir pieejama informācija par lielākajām bankām, kas piedāvā īpašumu kreditēšanu. Kamēr banka gatavo lēmumu par kredīta piešķiršanu, Jums ir iespēja "pieturēt" izvēlēto dzīvokli, mutiski to rezervējot uz laiku līdz vienai nedēļai.

Ko piedavā bankas?

Der atcerēties, ka katru kredīta pieteikumu banka vērtē individuāli. Tomēr galvenie nosacījumi visiem Bonava klientiem ir sekojoši:
- Minimālā pirmā iemaksa jaunā projektā ir no 10% līdz 15% no plānotās pirkuma summas. Ja pirmā iemaksa tika veikta jau saskaņā ar Rezervācijas līgumu, izsniedzot kredītu, banka šo maksājumu ņem vērā.

- Jums nav nepieciešams pasūtīt un maksāt par jaunā dzīvokļa vērtējumu. Bankas sadarbībā ar Bonava Latvija ir izstrādājušas un apstiprinājušas savu iekšējo dzīvokļu vērtējumu, kas sakrīt ar dzīvokļa cenu.

- Mūsu kā pārdevēja nosacījums darījuma veikšanai ar banku ir Darījuma konta izmantošana. Tas ir drošākais un ērtākais veids kredīta pārskaitīšanai gan pircējam, gan pārdevējam. Pirmo iemaksu Jūs pārskaitāt uz Bonava Latvija kontu, bet pārējo summu saskaņā ar Darījuma konta līgumu banka pārskaita Bonava Latvija pēc pircēja īpašumtiesību reģistrācijas Zemesgrāmatā.
Darījuma konta līguma atvēršanai Bonava Latvija klientiem bankas ir noteikušas fiksētu maksu, kas ir zemāka par standarta cenrādī noteikto.

Mēs ar prieku palīdzēsim Jums jaunā mājokļa iegādē, sniegsim padomus un konsultēsim, lai dzīvokļa iegādes un kredīta noformēšanas process Jums būtu viegls un saprotams. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, droši sazinieties ar mums.

Bankas finansējumu nodrošina

Uzzini savas iespējas šeit.

Mājokļa iegādes procesa laikā saņem konsultācijas un vērtīgus padomus

no Swedbank finansēšanas ekspertiem.

Lai pieteiktos konsultācijai, aizpildi pieteikuma formu internetbankā.

www.swedbank.lv

AS Swedbank

Balasta dambis 15, Rīga

 

Pieteikties Luminor konsultācijai šeit.

 

 

vizitkarte_Bonavai_seb2.jpg