Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Mājīgi un kvalitatīvi dzīvokļi

Dzīvokļu pārdošana

Dzīvoklis jaunajā projektā – ne tikai vērtīgs ieguldījums, bet arī komfortabla un mūsdienu dzīves prasībām atbilstoša dzīvesvieta. Dzīvokļi jaunajos projektos ir viena no populārākajām prasībām dzīvokļu meklētāju vidū, jo tie paredz vairākas būtiskas priekšrocības, piemēram, tā ir iespēja dzīvot pavisam jaunā dzīvojamajā ēkā, kas tika uzcelta, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, mūsdienīgus materiālus un energoefektīvus risinājumus. Tāpēc, ja Jūs apsverat pirkt dzīvokli, apskatiet dzīvokļu piedāvājumus Bonava Latvija dzīvojamo māju projektos, kas atšķiras ar augstu kvalitāti, mūsdienīgiem apdares risinājumiem, kā arī ekoloģiskām apsaimniekošanas iespējām.

Jaunu dzīvokļu pārdošana – tas ir viens no mūsu galvenajiem darbības virzieniem. Mūsu mērķis ir atrast Jums piemērotāko dzīvokli, kuru Jūs varētu nosaukt par savām jaunajām mājām. Apskatiet mūsu jaunos projektus un pieejamos dzīvokļus un sazinieties ar Bonava Latvija nekustamā īpašuma speciālistiem jautājumu gadījumā.

Dzīvokļi Bonava mājokļu projektos – būtiskākās priekšrocības

Arvien lielāks skaits pircēju izvēlas pirkt dzīvokli jaunajā projektā. Kāpēc? Šāda veida nekustamajam īpašumam ir vairākas priekšrocības, piemēram:

 • nav darījumu vēstures ar mājokli, tas ir, dzīvokļa pircējs ir pirmais īpašnieks;
 • jaunajiem projektiem ir augstāki tehniskās uzticamības rādītāji, kā arī efektīvāka skaņas un siltuma izolācija;
 • uzlabots dzīvokļu plānojums;
 • jauno projektu būvniecībā liela nozīme tiek veltīta teritorijas labiekārtošanai, līdz ar to jauno dzīvokļu īpašnieki var izbaudīt sakārtotu apkārtējo vidi, dažādas atpūtas zonas ēkas iedzīvotajiem un citas priekšrocības.

Svarīgākie faktori jaunā dzīvokļa iegādē

Ja vēlaties pirkt dzīvokli, ir ieteicams vispirms pievērst uzmanību dažādiem faktoriem, kas var ietekmēt Jūsu izvēli.

 • Cik maksā dzīvoklis?
 • Kāda ir jaunā dzīvokļa atrašanās vieta?
 • Kādā stāvā atrodas dzīvoklis?
 • Kāds ir vēlamais dzīvokļa plānojums?
 • Cik dzīvoklī ir istabu?
 • Kāda ir dzīvokļa sociālā infrastruktūra (skolas, bērnudārzi, veikali, aptiekas u.c.)?
 • Kādas autostāvvietas iespējas tiek piedāvātas jaunajos projektos?

Šie kritēriji jaunā dzīvokļa izvēlē ir individuāli katram dzīvokļa meklētājam un ir atkarīgi no konkrētā cilvēka un ģimenes vajadzībām. Ja plānots pirkt dzīvokli, tad jāņem vērā gan personīgās vēlmes, gan arī visas ģimenes dzīvesveids un prasības.

Viens no svarīgākajiem faktoriem dzīvokļa izvēlē joprojām ir dzīvokļa cena, jo tā var tieši ietekmēt visus pārējos kritērijus. No cenas varētu būt atkarīga dzīvokļa atrašanās vieta, platība, kā arī dzīvokļa plānojums.

Tikpat svarīgi ir izvēlēties uzticamu nekustamā īpašuma attīstītāju, kas pārdod dzīvokli jaunajā projektā. Jaunu dzīvokļu pārdošana ir viens no Bonava Latvija darbības virzieniem. Mēs esam vadošais nekustamā īpašuma attīstītājs dzīvojamo māju segmentā ar ilggadēju pieredzi – Jūs varat mums uzticēties! Esam nodevuši ekspluatācijā un realizējuši daudzus jaunos projektus – tie ir jaunie projekti Rīgā – Fjordi, Krasta kvartāls, Vertikāles, Pagalms 2.0 un citi projekti Jūsu dzīves ērtībām un nākotnes ieguldījumam. Ja Jūs interesē dzīvokļi Rīgā, aicinām apskatīt Bonava Latvija pieejamos dzīvokļus jaunajos projektos.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kādi dzīvokļi šobrīd ir pieprasītākie?

Dzīvokļi jaunajos projektos ir, iespējams, populārākā prasība dzīvokļu meklētāju vidū, jo tiem ir virkne dažādu priekšrocību, sākot no mūsdienīgu materiālu un tehnoloģiju izmantošanas ēku celtniecībā, līdz pat sakārtotai, apzaļumotai apkārtējai teritorijai ar dažādām atpūtas zonām un mūsdienīgiem bērnu laukumiem ēku iedzīvotājiem. Turklāt dzīvoklis jaunajā projektā ir vērtīga nākotnes investīcija.

2. Kam pievērst uzmanību, ja vēlos pirkt dzīvokli jaunajā projektā?

Ja vēlaties pirkt dzīvokli kādā no jaunajiem projektiem, ir svarīgi izvēlēties tikai uzticamu nekustamā īpašuma attīstītāju, piemēram, Bonava Latvija, kas sniegs visu nepieciešamo informāciju par būvniecības posmiem, objektu, dokumentāciju un citu svarīgu informāciju drošai mājokļa iegādei. Tāpat ieteicams pievērst uzmanību jaunā projekta atrašanās vietai, apkārtējās teritorijas labiekārtošanas līmenim, kā arī jaunās ēkas energoefektivitātes rādītājiem.

3. Kādās Rīgas apkaimēs Bonava Latvija pārdod dzīvokli?

Dzīvokļu pārdošana notiek dažādās Rīgas apkaimēs. Bonava Latvija jaunie dzīvokļi atrodas gan Rīgas centrā, gan Imantā, Krasta rajonā, gan arī Dreiliņos, kas atrodas netālu no Rīgas. Plānošanā ir arī dzīvokļi Ziepniekkalnā.