Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Rezervācijas līgums

Ja esat izvēlējušies dzīvokli projektā, kas vēl tiek būvēts, tad vispirms tiek slēgts dzīvokļa Rezervācijas līgums. Ja Jūsu izvēlētais dzīvoklis atrodas jau pabeigtā projektā, kas ir nodots ekspluatācijā, lūdzu, pārejiet uz sadaļu “Pirkuma līguma parakstīšana”.

Pirms rezervācijas līguma parakstīšanas mēs Jūs iepazīstināsim ar projekta un dzīvokļa tehnisko aprakstu, plānotajiem celtniecības termiņiem un pirkuma apmaksas nosacījumiem. Tāpat ar Jums iepriekš saskaņosim Pirkuma līguma paraugu un vienosimies par nākamajiem soļiem.

Pēc Rezervācijas līguma parakstīšanas Jums 5 darba dienu laikā uz Bonava Latvija kontu būs jāpārskaita pirmā iemaksa (10% no kopējās pirkuma summas). Ar valsts atbalsta programmu ALTUM pirmās iemaksas apjomu iespējams samazināt līdz 5%.

Kad maksājums saņemts mūsu kontā, dzīvoklis skaitās pārdots Jums, un šis statuss tiek atspoguļots arī mājaslapā. Pēc tam varēsiet pievērsties interesantākajai un laikietilpīgākajai dzīvokļa iegādes procesa daļai - dzīvokļa apdaru izvēlei. Vairāk informācijas par dzīvokļa apdaru izvēli lasiet šeit.