Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Mūsu klientu ceļojums

Mājokļa iegāde ir viens no svarīgākajiem lēmumiem dzīvē, turklāt ir jāapsver daudzi aspekti. Kur Jūs vēlaties dzīvot? Kāda veida mājoklī Jūs vēlaties dzīvot? Kāda apkaime atbilst Jūsu prasībām? Cik naudas Jūs varat atļauties izdot par mājokli?

Mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai palīdzētu Jums mājokļa iegādē un konsultētu, tādējādi pēc iespējas atvieglojot dzīvokļa iegādes procesu. Mūsu mērķis ir atbalstīt Jūs visā ceļojuma laikā, arī pēc tam, kad esam Jums atdevuši mājokļa atslēgas, un jūs esat pārcēlušies uz jauno dzīvesvietu.

Zemāk ir aprakstīti astoņi vienkārši soļi, kas palīdzēs Jums tuvoties savam sapņu mājoklim. Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, droši sazinieties ar mums.

1. Pieteikšanās

Kad esat atraduši piemērotu dzīvesvietu, dariet mums to zināmu, aizpildot pieteikuma formu mājaslapā. Tādā veidā Jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju par pārdošanas procesu un pirmais uzzināsiet visus ar izvēlēto projektu un tā attīstību saistītos jaunumus. Pieteikšanās jaunumiem neuzliek par pienākumu iegādāties dzīvokli, bet Jūs neko nepalaidīsiet garām un nenokavēsiet.

2. Vienošanās par dzīvokļa rezervāciju

Ja būsiet aizpildījuši pieteikumu projekta jaunumu saņemšanai, mēs Jūs kā pirmos informēsim par pārdošanas procesa sākumu, nosūtīsim dzīvokļu plānus un cenas. Tādējādi Jums būs iespēja pirmajam mums piezvanīt un informēt par izvēlēto dzīvokli. Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Pēc tam mēs Jums pastāstīsim par rezervācijas nosacījumiem, kā arī sagatavosim rezervācijas līgumus. Lai nodrošinātu, ka izvēlētais mājoklis nonāk Jūsu īpašumā, pēc līguma parakstīšanas Jums būs jāiemaksā rezervācijas maksa, kas tiks atskaitīta no pēdējā maksājuma.

3. Tikšanās pirms Rezervācijas līguma parakstīšanas

Pirms Rezervācijas līguma parakstīšanas, mēs uzaicināsim Jūs uz tikšanos, kuras laikā pārrunāsim visu, kas Jums būtu jāzina par jaunajām mājām un ko sagaidīt no izvēlētās dzīvesvietas. Parādīsim dažādus telpu iekārtojuma veidus un interjera stilus, ko Jūs varēsit izvēlēties, tādējādi nākotnes māju iekārtojot pēc savas patikas. Tāpat Jūs saņemsit visu nepieciešamo informāciju, lai precīzi zinātu, kad un kā turpināt sava jaunā mājokļa iegādes procesu. Mājokļa iegāde ir viens no svarīgākajiem darījumiem dzīvē, tāpēc vēlamies, lai tas būtu nevainojams.

4. Līguma parakstīšana

Pēc tam mēs ar Jums tiksimies vēlreiz, lai pārrunātu visas detaļas, kas saistītas ar dzīvokļa iegādes procesu un parakstītu Rezervācijas līgumu. Mēs apspriežam visu, sākot no līguma termiņiem, maksājuma nosacījumiem, kredīta iespējām un banku nosacījumiem līdz garantijai, ka būsiet pasargāti gan mājokļa iegādes laikā, gan pēc tās. Pēc tam sagatavosim un parakstīsim abpusēji saistošu līgumu. Šajā brīdī Jūs veicat pirmo iemaksu.

5. Dzīvokļa apdares izvēle

Šeit sākas īstā jautrība! Pēc mājas būvniecības uzsākšanas, uzaicināsim Jūs uz tikšanos, lai izvēlētos jaunā dzīvokļa apdari. Tikšanās laikā mēs piedāvāsim dažādus interjera apdares variantus Jūsu mājoklim, piemēram, vannas istabai, grīdām, sienām un virtuvei. Papildus mūsu apdares pamatpiedāvājumam Jums būs iespēja iepazīties ar īpašo piedāvājumu un izvēlēties dažādus elementus par papildu samaksu. Kas notiek būvniecības laikā? Jūs, protams, interesē jaunā mājokļa būvniecības process. Tāpēc mēs organizējam atvērto durvju dienu, lai Jums būtu iespēja redzēt, kā top Jūsu jaunās mājas. Drošības noteikumi neatļauj Jums pašiem apmeklēt būvlaukumu, tomēr mēs darīsim visu iespējamo, lai piepildītu Jūsu vēlmes.

6. Pirkuma līguma parakstīšana un dokumentu noformēšana pēc būvniecības pabeigšanas

Jūsu mājas drīz būs gatavas. Atliek vien tās vēlreiz kārtīgi apskatīt, nokārtot visas ar hipotekāro kredītu saistītās lietas, ieplānot pietiekami daudz laika nepieciešamo dokumentu un līgumu saskaņošanai un parakstīšanai un veikt pēdējo maksājumu. Par katru no šīm darbībām Jūs tiksiet personīgi informēts pa telefonu vai rakstveidā. Jums nav jāuztraucas par dokumentu noformēšanu, jo Bonava jurists pats sagatavo līgumus, sarunā vizīti pie notāra, apmeklē notāru kopā ar pircēju un iesniedz dokumentus Zemesgrāmatā. Pēc tam jaunais īpašnieks tiek informēts par to, kad var izņemt Zemesgrāmatu apliecību oriģinālus Bonava birojā.

7. Atslēgu saņemšanas diena

Beidzot ir pienācis laiks atslēgt sava jaunā mājokļa durvis. Atslēgas Jūs saņemsiet pēc tam, kad dzīvoklis būs reģistrēts zemesgrāmatā uz Jūsu vārda. Vienlaicīgi ar dzīvokļa atslēgām, Jūs saņemsiet arī Rokasgrāmatu ar informāciju, kas Jums ir jāzina par jauno mājokli, t. i., par garantijām, pārbaudēm, kā arī apdares materiālu lietošanas instrukcijas. Dzīvokļa nodošanas procedūrai jāieplāno laiks no pusotras līdz divām stundām, jo ir vēlreiz jāveic rūpīga dzīvokļa apskate, jāparaksta pieņemšanas - nodošanas akts un iepriekš ar Jums saskaņots Apsaimniekošanas līgums, kuru sagatavo izvēlētā apsaimniekošanas kompānija ("Bonava" savus projektus neapsaimnieko).

8. Garantijas

Ja dzīvokļa garantijas laikā Jums rodas jautājumi par jauno mājokli, vai pamaniet kādas nepilnības, lūdzu, sazinieties ar mūsu darbiniekiem, kas atbildīgi par garantijas remontiem, zvanot pa Rokasgrāmatā norādīto tālruni vai rakstot e-pastu. Mēs ceram, ka šie vienkāršie soļi palīdzēja Jums labāk saprast, kā atrast savas jaunās mājas. Ja tomēr rodas vēl kādi jautājumi, noteikti sazinieties ar mums vai uzziniet vairāk mūsu mājaslapā.