Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Mūsu pieeja

Ilgtspējīgai ēkai ir jābūt tādai, kas ir noderīga ne tikai Jums, bet visai sabiedrībai un nākamajām paaudzēm. Tāpēc mēs attīstām dzīvesvietas, kas dod cilvēkiem iespēju pozitīvi mijiedarboties ar apkārtējo vidi un vienam ar otru. Mēs pētām jaunās tehnoloģijas un rūpīgi izvēlamies celtniecības materiālus, lai radītu mājokļus, kas ir vienlīdz draudzīgi gan tās iedzīvotājiem, gan planētai.

Ilgtspējīgas mājas un dzīvesvietas 

Mūsu mājas palīdz sekot videi draudzīgam dzīvesveidam. Tas nozīmē, ka savu māju būvniecībā mēs efektīvi izmantojam resursus, izvēlamies atjaunojamo enerģiju un būvējam mājas no videi draudzīgiem materiāliem. Mūsu mājas ir celtas rūpēs par Jums un planētu.

Tomēr mēs zinām, ka ar to vien nepietiek, lai radītu ilgtspējīgu nākotni. Tāpēc skatāmies plašāk. Mēs vēlamies attīstīt jaunas dzīvesvietas, kas atbilst augstām sociālajām un vides vērtībām. Vēlamies radīt tādu apkārtējo vidi, kurā Jūs varētu labi justies un ar prieku būt kopā gan ar ģimeni un draugiem, gan arī kaimiņiem. Mēs vēlamies radīt videi draudzīgas dzīvesvietas, kurās cilvēki ir priecīgi. Ieklausoties cilvēkos, kuri dzīvo mūsu radītajās mājās, runājot ar pašvaldībām un citiem attīstītājiem, mēs radām iespēju apkaimei attīstīties, pozitīvi ietekmējot sabiedrību.

Mēs aktīvi strādājam, lai apmierinātu urbanizācijas rezultātā arvien pieaugošo pieprasījumu pēc jauniem mājokļiem. Pārceļoties uz dzīvi kādā no mūsu radītajām dzīvesvietām, Jūs pamanīsit daudz puķu dobju un zaļo zonu, kas rada patīkamu un mājīgu vidi. Taču Jūs, iespējams, neiedomājaties, ka šīs apzaļumotās teritorijas ir daļa no vietējās bioloģiskās daudzveidības. Mazās, zaļās oāzes kļūst par mājvietu augiem un dzīvniekiem. Tāpat zaļās zonas palīdz apslāpēt trokšņus un mazināt klimata pārmaiņu ietekmi, piemēram, izlīdzinot dzīvesvietas temperatūru un samazinot plūdu risku.

Ilgtspējīgas mājas būtiska daļa ir veselīga iekštelpu vide. Viss, sākot no iespējas regulēt klimatu iekštelpās, logu izvēle un izvietojums, kā arī ventilācija un citu materiālu izvēle, ir svarīga, lai radītu patīkamu vidi mājoklī. Tādā veidā varam nodrošināt, ka mūsu mājas un dzīvesvietas atbilst nākotnes prasībām. Vides prasībām atbilstoši sertificēta ēka nozīmē to, ka tā ir ēka ar zemu enerģijas patēriņu. Tā darbojas kā apliecinājums ekoloģiski efektīvam būvniecības procesam un tam, ka materiāli tika rūpīgi izmeklēti, domājot par cilvēkiem un apkārtējo vidi.

"Bonava" rīcības kodekss

Kas nodrošina "Bonava" stabilitāti ilgtermiņā? Ilgstoša labklājība ir iespējama tikai, strādājot saskaņā ar mūsu vērtībām un principiem. Tas ir aprakstīts Bonava Rīcības kodeksā, kas vada mūsu darbiniekus ikdienas darbā un skaidri iezīmē rīcības principus.

Tāpat arī mēs esam izveidojuši rīku, kas ne tikai sniedz mūsu darbiniekiem vadlīnijas, bet dod iespēju tikt sadzirdētiem, ja uzņēmumā notiekošais neatbilst idejām, par ko iestājamies. Ja dzirdat vai redzat ko tādu, kas ir pretrunā ar mūsu uzņēmuma vērtībām un standartiem, Jums ir iespēja anonīmi paust savas bažas Bonava SpeakUp System. Lai izmantotu sistēmu, lietojiet šo kodu 23780. Informācija par datu aizsardzību saistībā ar SpeakUp sistēmu pieejama šeit.